Wyniki DBI 2022 dla klas I-III

Zastanawialiście się jak wygląda wirus komputerowy?

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.
W tym roku światowy Dzień Bezpiecznego Internetu obchodziliśmy 8 lutego pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”

2022-03-06 22:50:21        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Pokropska

Sercem z Ukrainą

“Sercem z Ukrainą????????????❤️” - pod takim hasłem dzieci i młodzież Naszej Szkoły wyrażają solidarność z narodem ukraińskim. Prace plastyczne, które wykonali uczniowie poruszają serca i pokazują jak mocno wspieramy naszych sąsiadów. Nasza wspólnota uczniowska jest wspaniała????????????❤️.

2022-03-02 21:12:22        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Drodzy Rodzice i dzieci!

Informujemy, że w dniu 14 lutego 2022 r. rozpoczynamy nabór uczniów do oddziału przedszkolnego oraz do klasy pierwszej szkoły podstawowej.
Ostateczny termin przyjmowania dokumentów 11 marca 2022 r.
Zapisu dziecka można dokonać w sekretariacie szkoły w godzinach 7.00 – 15.00.

Prosimy o dostarczanie kompletu niezbędnych dokumentów.

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Rekrutacja – informacja dla rodziców – PRZEDSZKOLA ZERÓWKI

Wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego

KLASY I PSP7

Rekrutacja – informacja dla rodziców o postępowaniu rekrutacyjnym – klasa I PSP

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej szkoły podstawowej z obwodu

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej szkoły podstawowej spoza obwodu

Oświadczenie 1  - dotyczy rodzin wielodzietnich

Oświadczenie 2 - dotyczy uczęszczania rodzeństwa do tej samej szkoły

Oświadczenie 3 - dotyczy zamieszkania w odległości do 3 km od szkoły/przedszkola

Oświadczenie 4 - dotyczy zatrudnieniu/studiach w systemie dziennym

Oświadczenie 5 - o samotnym wychowywaniu dziecka

2022-02-08 13:08:20        dodał(a): mariola

Zbiórka darów na rzecz Ukrainy

???????? ???????? Od poniedziałku, 28 lutego rozpoczynamy zbiórkę darów na rzecz Ukrainy. Wszelkie artykuły prosimy zostawiać w szkolnej portierni. ????????✌️

2022-02-26 18:03:22        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

DZIEŃ OTWARTY w naszej szkole

???? Zapraszamy już w najbliższą sobotę na DZIEŃ OTWARTY w naszej szkole. ????????‍????????

2022-03-01 09:26:03        dodał(a): mariola

Szkolne obchody DBI 2022

W tym roku światowy Dzień Bezpiecznego Internetu  obchodziliśmy 8 lutego pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”.

2022-03-01 23:44:25        dodał(a): mariola

Klasowe zapusty w klasie IB

Uczniowie klasy 1 B przebrani w piękne stroje, bawili się podczas „klasowych zapustów”. Było to wspaniałe spotkanie z kulturą i tradycją.

2022-02-28 22:51:43        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Akademia Volley Radomsko

Nowe pachnące piłki przygotowane do wsparcia grupy w Akademii Volley Radomsko pod opieką trenera Jacka Jasnosa ???????????????? przygotowane do treningu. Wszystko to dla dobra naszych zawodników oraz zawodniczek????. Razem z PSP nr 7 w Radomsku im. Romualda Traugutta piszemy historię siatkówki w Radomsku ????????????????

Wy też możecie być częścią naszego projektu ???????????? wystarczy zapisać swoje pociechy do pierwszej klasy w PSP 7 a my wspólnie postaramy się aby ich serca były w kształcie ????????????????

2022-02-17 18:04:21        dodał(a): mariola

Walentynki w Naszej Szkole ❤️

11 lutego odbyły się w Naszej Szkole Walentynki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Jak co roku umililiśmy Wszystkim ten szczególny dzień. Od początku dnia panowała "walentynkowa atmosfera". Tego dnia każdy otrzymał lizaka w kształcie serca ????????????. Pięknie prezentowały się także walentynkowe gazetki, które można było podziwiać na korytarzu i na drzwiach. Z okazji Dnia Św. Walentego życzymy Wam jak najwięcej miłości, która będzie ogrzewać serca Wasze każdego dnia ❤️????❤️.

2022-02-14 13:36:33        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Bezpieczne ferie