Niespodzianki ciąg dalszy. 1 b

❤️

2022-01-21 21:04:03        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

NIESPODZIANKI DLA BABCI I DZIADKA OD WNUCZĄT Z KLASY 1 b

???? NIESPODZIANKI DLA BABCI I DZIADKA OD WNUCZĄT Z KLASY 1 b????

I miejsce w miejskich zawodach sportowych w piłce koszykowej

Uwaga ????, uwaga????!

Mamy wspaniałą wiadomość????! Uczennice Naszej Szkoły zdobyły I miejsce w miejskich zawodach sportowych w piłce koszykowej w kategorii klas 4-6, które odbyły się w PSP 6 w Radomsku.

Gratulujemy naszym zwyciężczyniom ????????????♥️

OPOWIEŚCI NA DOBRANOC - część 4

To już czwarty dzień z cyklu OPOWIEŚCI NA DOBRANOC przygotowany przez Szkolny Klub Czytelniczy w naszej szkole. ????????Niezmiernie nam miło, że rodzice naszych klubowiczów także wspierają naszą działalność. Dziś bajkę na dobranoc prezentuje Mama Igi naszej klubowej Sówki.????????????????

OPOWIEŚCI NA DOBRANOC - część 3

Mamy nadzieję, że miłośnicy dobrej baśniowej literatury jeszcze nie zasnęli ???? tylko czekają na kolejne, już trzecie z cyklu OPOWIEŚCI NA DOBRANOC przygotowane tym razem przez Lenę - członkinię Szkolnego Klubu Czytelniczego. ????????

2022-01-21 20:13:30        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

OPOWIEŚCI NA DOBRANOC - część 2

Dziś posłuchajmy Igi, członkini Szkolnego Klubu Czytelniczego, która przedstawi kolejne opowiadanie. ????????☺️

OPOWIEŚCI NA DOBRANOC - część 1

???????? Szkolny Klub Czytelniczy "Zaczytane Sówki" pragnie zachęcić uczniowskie grono do słuchania, a przede wszystkim czytania książek. W ramach tej akcji przez najbliższy tydzień będzie prezentować OPOWIEŚCI NA DOBRANOC ????????????????????

Pytasz czy warto ????

Oczywiście, bo CZYTANIE:

✅ uczy myślenia,

✅ poprawia koncentrację,

✅ uczy rozpoznawać i nazywać emocje,

✅ rozwija poczucie humoru,

✅ rozwija kompetencje językowe,

✅ wspiera rozwój psychiczny dziecka i wzmacnia jego poczucie własnej wartości,

✅ rozwija rozwija wyobraźnię kształtuje nawyk czytania i zdobywania wiedzy,

✅ ćwiczy pamięć,

✅ rozwija słownictwo,

✅ ułatwia naukę,

✅ jest alternatywą dla mediów i kultury masowej,

✅ jest znakomitą rozrywką,

✅ przynosi wiedze ogólną,

✅ rozwija wrażliwość,

✅ rozwija umiejętności społeczne,

✅...i wiele, wiele innych.

"Karnawałowe przeboje"

Uczniowie klas I-III wzięli dziś udział w audycji umuzykalniającej pod tytułem "Karnawałowe przeboje", przygotowanej przez muzyków z Filharmonii w Częstochowie. ????????????

2022-01-21 20:13:30        dodał(a): mariola

Profilaktyki chorób zakaźnych w środowisku szkolnym

2022-01-17 18:59:41        dodał(a): mariola

Szkolny konkurs z języka niemieckiego

Miesiąc grudzień to czas, kiedy w niemal każdej kuchni unosi się zapach pierników, cynamonu, pomarańczy i innych bożonarodzeniowych smakołyków. Aby wykorzystać te magiczne chwile, zorganizowano dla uczniów klas VIII  szkolny konkurs z języka niemieckiego na najładniej udekorowany piernik pt "Der schönste Lebkuchen". Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i pomysłowością przystąpili do konkursu. Upiekli piernik, udekorowali i wraz z przepisem kulinarnym w języku niemiecki przesłali zdjęcie do organizatora konkursu.

I miejsce w konkursie zdobyła  Ania Janas z klasy VIIIC

Wyróżnienia otrzymali: Julia Zbies - klasa VIIId