Wycieczka do Warszawy

Koniec września i początek października dla klas 3a i 3b był bardzo udany. Obie grupy wyjechały  na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Bogaty program wycieczki obfitował w liczne atrakcje. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem mogli eksperymentować w Centrum Nauki Kopernik. W prostych doświadczeniach poznawali zasady działania wielu zjawisk przyrody i urządzeń stworzonych przez człowieka. Zwiedzili również zabytki Starego Miasta i poznali dzięki przewodnikowi, ciekawe historie dotyczące stolicy.

2019-10-03 17:47:23        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Muszyńska

Sprzątanie świata

„Sprzątanie świata”, to globalna akcja mająca na celu zwrócenie uwagi na konieczność ochrony środowiska naturalnego i problemu odpadów. Uczniowie klasy 3 a podczas lekcji w klasie dowiedzieli się wiele na temat zanieczyszczenia powietrza, wody i gleby. Aby w praktyce pomóc naszej planecie wszyscy włączyli się do porządkowania otoczenia szkoły. 24 września część zajęć odbyła się na boisku i w naszym ogrodzie. Niestety dzieci odkryły wiele niechcianych „Skarbów”, które wypełniły 3 ogromne worki.

2019-10-03 17:28:40        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Muszyńska

Otwarcie Ekopracowni pod chmurką "Ogród siedmiu zmysłów"

Pierwszy etap realizacji projektu pn Ekopracownia pod chmurką, dofinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi, możemy uznać za zakończony.
Dnia 26 września nastąpiła oficjalna  inauguracja działalności "OGRODU SIEDMIU ZMYSŁÓW".  Uczestników ceremonii powitał Pan Dyrektor, następnie zabrał głos Prezydent Miasta Radomska Pan Jarosław Ferenc.

2019-10-01 18:04:11        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Szyda

Festiwal Pięknego Czytania

Z okazji Dnia Głośnego Czytania, ustanowionego przez Polską Izbę Książki w naszej bibliotece szkolnej odbyły się eliminacje do VIII Festiwalu Pięknego Czytania.
W eliminacjach wzięli udział uczniowie kl. V-VII.
Jury oceniało dobór repertuaru, technikę czytania oraz interpretację prezentowanego przez uczniów tekstu.

2019-10-01 17:52:56        dodał(a): mariola

Zaproszenie do udziału w pikniku rodzinnym

2019-09-23 18:52:09        dodał(a): mariola

Uczniowie klasy II b i V a w Warszawie

Uczniowie klasy II b i  V a powitali pierwszy dzień jesieni w Warszawie. W promieniach jesiennego słońca podziwiali zabytkową Starówkę, Wisłę oraz  Królewskie Łazienki. Wielu wrażeń dostarczył wszystkim uczestnikom pobyt w Centrum Nauki Kopernik i zwiedzanie Stadionu Narodowego. Uczniowie mogli zobaczyć sale konferencyjne, pomieszczenia przeznaczone dla vipów oraz szatnie dla piłkarzy reprezentacji  narodowej.

2019-09-24 09:34:56        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Dyrektor PSP 7 informuje, że w środę 18 września 2019 r. odbędą się
zebrania z rodzicami, wg harmonogramu:

Klasy 0 - IV - godzina 17.00
Klasy V - VIII - godzina 18.00

2019-09-17 09:26:06        dodał(a): mariola

Warunki ubezpieczenia

Ogólne warunki ubezpieczenia

2019-09-12 20:37:00        dodał(a): mariola

Rusza kolejna edycja akcji "Kasztany"

Uwaga!!!
Wolontariat i Samorząd Uczniowski rozpoczyna drugą edycję akcji "Kasztany", dzięki której przyczynimy się do wzbogacenia "kącików relaksu" podczas przerw na szkolnych korytarzach.
Ubiegłoroczna kwota przeznaczona została na wyposażenie kącika historycznego oraz  pokrycie części kosztów związanych z zakupem narożnej kanapy wypoczynkowej, znajdującej się na dolnym korytarzu.

2019-09-08 18:08:22        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Dyrektor PSP7 informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek - 2 września 2019r.:
klasy - VIII godzina 9.00
klasy 0 - IV godzina 10.30