SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY NAUCZYCIELE, RODZICE I UCZNIOWIE

Kończymy dzisiaj rok szkolny 2020/21, czas wytężonej pracy i nauki, pełnej wyzwań i niespodzianek.

Minione miesiące były szczególne ze względu na zagrożenie epidemiczne i kontynuowanie edukacji w formie zdalnej.

Dzisiejszy dzień jest okazją do tego, aby wszystkim Państwu podziękować za sumienną pracę, za zaangażowanie w życie szkoły, za wytrwałość w pokonywaniu trudności.

Daliśmy wszyscy radę, dlatego, że byliśmy drużyną!

Szanowni Rodzice, dziękujemy, że mogliśmy na Państwa liczyć, że byliście nieocenioną pomocą dla swoich pociech i dla szkoły. Podjęliśmy wspólnie trud stworzenia dzieciom atmosfery, która sprzyjałaby ich rozwojowi i wspólnie odnieśliśmy sukces.

Wam, drodzy Uczniowie, gratulujemy sukcesów i życzymy wspaniałych wakacji, pełnych słońca, przygód, beztroski i wypoczynku. Dbajcie o siebie i bezpieczeństwo swoje i Waszych przyjaciół.

Do zobaczenia we wrześniu!

Radosław Bartnik

Elzbieta Jasiulewicz

2021-06-25 14:01:35        dodał(a): mariola

2021-06-22 11:26:16        dodał(a): mariola

Dzień Taty w IA

2021-06-23 23:35:34        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Pełnoprawni uczniowie naszej szkoły - klasa Ib

22 czerwca pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły, stała się klasa Ib. ????‍???????????? Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

Klasa Ic w Bibliotece Pedagogicznej

22 czerwca uczniowie klasy Ic odwiedzili Bibliotekę Pedagogiczną w Piotrkowie Trybunalskim Filia w Radomsku. Poznali tam pracę biblioteki, drogę książki od zakupu w księgarni do czytelnika, a także przypomnieli sobie zasady korzystania z książek. ????????

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Uczniowie klas I-III odebrali dziś z rąk Pana Dyrektora dyplomy za udział w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik", którego głównym celem  jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako ciekawego, fascynującego źródła wiedzy o świecie, dostępnego dla każdego. Konkurs skierowany jest do dzieci z najmłodszych klas, ponieważ to w tym czasie procesu kształcenia rozwijają się najważniejsze predyspozycje, zainteresowania i talenty. Antonina Pawlikowska z II A i Szymon Kaźmierski z I A uzyskali  w konkursie ponad 80% i otrzymali wyróżnienia. Wszystkim składamy serdeczne podziękowania i gratulacje. Koordynatorzy konkursu:Mariola Wiśniewska i Joanna Brylik.

2021-06-22 21:57:49        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Zajęcia taneczne w klasie Ic

21 czerwca 2021 roku w klasie 1c odbyły się zajęcia taneczne. Dzieci miały okazję poznać tańce z różnych części świata i oczywiście trochę poruszać się. Tańczyły w rytm utworu Michaela Jacksona. Zapoznawały się z krokami tańca izraelskiego, który szczególnie przypadł im do gustu. Integrowały się podczas tańca greckiego.
Zajęcia poprowadziły panie Agnieszka Grzywna i Edyta Kaczmarczyk.
Na pewno potańczymy jeszcze z nimi w przyszłym roku, ale nie tylko z nimi. Do zobaczenia po wakacjach.

2021-06-21 21:47:07        dodał(a): mariola        Autor: p. Edyta Kaczmarczyk

Moc Prezentów UNICEF

Czy wiesz, że są prezenty, które mogą uratować życie? Jak wywołać uśmiech na twarzy dziecka? W jaki sposób podarować wyjątkowy prezent?
Wolontariusze z naszej szkoły chcieli poznać odpowiedź na te pytania,  przystąpili więc do udziału w projekcie edukacyjnym „Moc Prezentów UNICEF”. W ramach projektu pracowali nad bliższym  poznaniem Praw Dziecka, które są obce dzieciom w  krajach trzeciego świata. Szczególnie skupili się nad „ prawem do zabawy” , bez której nie ma szczęśliwego dzieciństwa.  Zorganizowali również zbiórkę wśród uczniów naszej szkoły. Uzbierali   kwotę  371 zł. Wolontariat kolejny raz pokazał, że nie ma piękniejszej pomocy, jak ta „Dzieci-Dzieciom”

2021-06-22 07:49:04        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Klasa Ic "odwiedziła" Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku

Klasa Ic "odwiedziła" właśnie Toruń, dzięki wystawie w Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku. Na naszych uczniów czekało wiele atrakcji. Poznali oni historię toruńskich pierników, ich smak ????, a także mieli okazję własnoręcznie wykonać swoje pierniczki. Dodatkowo dzięki wykonanym doświadczeniom poznali różne prawa fizyki. Miło i przyjemnie spędzili czas na zabawie oraz nauce. ????☺️????

2021-06-18 21:23:22        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

INNOWACYJNE ZAJĘCIA - GRY I ZABAWY DYDAKTYCZNE Z ELEMENTAMI KODOWANIA - NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Dziś odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym innowacyjne zajęcia dodatkowe GRY I ZABAWY DYDAKTYCZNE Z ELEMENTAMI KODOWANIA - NAUKA PRZEZ ZABAWĘ. Podczas tych zajęć, postawiliśmy zdecydowanie na zabawę, ruch i muzykę. ????????????‍♀️????????‍♂️???????? Wszyscy świetnie się bawili, a także wyrazili baaardzo dużą chęć, uczestnictwa w takich zajęciach w przyszłym roku szkolnym. ☺️????

2021-06-17 19:51:17        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka