(u nas z lekkim przesunięciem z powodu dużej ilości klasowych wycieczek)

Co w tym roku przygotowaliśmy dla Was?
Zobaczcie!

KONKURS 1. Każda klasa dekoruje drzwi wejściowe do swoich sal. Dekoracje o tematyce jesienno-tabliczkowej będą sprawdzane 8 października.

KONKURS 2. Minitesty z tabliczki mnożenia na czas zostaną przeprowadzone  w każdej klasie  w dniu  6 października przez nauczycieli matematyki. Oceny wagi 1 zostaną wpisane w kategorii inne z dopiskiem TM.

KONKURS 3. Konkurs plastyczny dla klas 4 i 5  „Model liczydła matematycznego” wykonanego dowolną techniką i z dowolnych elementów ( typu kasztan , jarzębina itp.). Gotowe prace przynosimy do sali nr3 . Rozstrzygnięcie konkursu 18 października .

KONKURS 4. Konkurs plastyczny dla klas 6 „ Projekt banknotu z wykorzystaniem portretów słynnych matematyków”. Prace wykonujemy w dowolnym programie graficznym na komputerze. Następnie wydrukowane i podpisane przynosimy do sali nr3 do 25 października. Dodatkowo plik ze swoją pracą należy przesłać na mail katarzynatrajdos@wp.pl .

KONKURS 5. Konkurs filmowy dla klas  7 i 8 . Nagraj film o tematyce tabliczkowej. Filmik może być śmieszny ale musi być pouczający. Forma Tic Tokowa. Termin oddawania prac 18 października.

Pamiętajcie UDZIAŁ= PUNKTY, OCENA, NAGRODA :)

Szczegóły konkursów wraz z terminami będą przypominane mailowo na Librusie i w ogłoszeniach.

Katarzyna Trajdos i Agnieszka Jędrzejczyk

2021-09-23 15:36:00        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Trajdos

Przedstawienie z podziałem na role, wiersza “Lokomotywa"

????????????‍????????‍???? 21 września klasa IIa wraz z wychowawczynią Panią Joanną Muszyńską zaprosiła klasy pierwsze na wspaniałe przedstawienie, które powstało w ramach omawiania twórczość Juliana Tuwima. Uczniowie pracując metodą projektu nauczyli się, z podziałem na role, wiersza “Lokomotywa” oraz pięknych piosenek. Wykonali również własnoręcznie rekwizyty i stroje. Było dużo pracy ale i mnóstwo satysfakcji. ☺️

2021-09-22 15:29:25        dodał(a): mariola

Prelekcja o segregacji odpadów

♻️Dziś uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w prelekcji dotyczącej segregacji odpadów. Nasza szkoła gościła pracownice Działu Ochronny Środowiska PGK w Radomsku. A to wszystko w ramach zbliżającej się akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA. Serdecznie dziękujemy.???? ????️????♻️????????️

2021-09-16 17:07:41        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

DZIEŃ KROPKI w PSP7

⚫⚪???????? ????????????

Zobaczcie jak DZIEŃ KROPKI świętowali nasi uczniowie. ????

Zapraszamy do oglądania. ????

2021-09-16 17:25:32        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Zebrania z rodzicami

W dniach 21 - 22 września (wtorek, środa) odbędą się spotkania z rodzicami według harmonogramu

2021-09-13 20:37:19        dodał(a): mariola

Lekcje z Temidą

2021-09-14 22:25:52        dodał(a): mariola

Ponadnarodowa mobilność uczniów "Pokaż język"

2021-09-13 22:15:31        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

"Czary - mary”

„Czary - mary” to spotkanie z chemią dla pierwszaków, które przygotowała Pani Janik. Uczniowie z I B pod czujnym okiem wychowawcy oraz szkolnego chemika wykonywali ciekawe doświadczenia i poznawały właściwości odczynników chemicznych. Na zajęciach miały miejsce prawdziwe czary, kiedy przy pomocy octu i sody dzieci mogły napompować balony. Ciekawość wzbudziło również doświadczenie z pianą i gotujące ciecze w probówkach. To były bardzo interesujące zajęcia. Z niecierpliwością czekamy na kolejne, kiedy to uczniowie będą „wywołwać duchy”.

2021-09-13 20:26:56        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

List Ministra Zdrowia w sprawie wykonywania szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 wśród nieletnich uczniów

List Ministra Zdrowia do dyrektorów szkół, pedagogów, rodziców w sprawie
wykonywania szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 wśród nieletnich uczniów w
wieku od 12 do 15 roku życia

2021-09-09 12:21:16        dodał(a): mariola

NAUCZYCIELU! PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ!

Od dzisiaj, w naszym pokoju nauczycielskim, ruszyła Biblioteczka, w której każdy nauczyciel będzie mógł znaleźć interesującą książkę dla siebie ale również podzielić się ciekawą pozycją z własnych zbiorów. Służy ona wymianie książek między nauczycielami i pozwala na: •rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych i informacyjnych; •wzmacnianie relacji koleżeńskich; •doskonalenie zawodowe; •rozwój osobisty; •łatwiejszy dostęp do ciekawych pozycji książkowych. Ze zbiorów Biblioteczki może korzystać każdy nauczyciel PSP7 w Radomsku, zarówno na miejscu (w pokoju nauczycielskim) jak i wypożyczając na zewnątrz. Pierwsze książki trafiły już na półkę. Liczymy na szybkie pomnożenie naszych zbiórów. ????????????????????

2021-09-08 23:42:54        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek-Solecka