Zawieszenie zajęć stacjonarnych w klasach 1-3

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od dnia 22 marca br. do dnia 11 kwietnia br. uczniowie klas 1-3 realizują naukę w trybie zdalnym, na platformie Teams, zgodnie z tygodniowym planem lekcji.

2021-03-18 16:32:42        dodał(a): mariola

Wywiadówki

Informuję Państwa, że w środę 24 marca br. na platformie Teams odbędą się wywiadówki.
klasy 1-3 godzina 16.30
klasy 4-8 godzina 17.30.

Radosław Bartnik

2021-03-18 16:32:42        dodał(a): mariola

Pierwszy dzień wiosny oraz Światowy Dzień Zespołu Downa w klasie IIIB

21 marca to pierwszy dzień wiosny, ale także Światowy Dzień Zespołu Downa. Uczniowie klasy IIIB włączyli się w tą światową akcję. Wszyscy założyli kolorowe skarpetki nie do pary, a władzę przekazali Szymonowi. Były rozmowy o tolerancji, akceptacji i szacunku, ale także mnóstwo zabaw i radości.

2021-03-21 13:09:28        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Wiosenne kodowanie

Nauka przez zabawę to najlepszy sposób na wiosenne kodowanie.

2021-03-12 17:58:40        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek-Solecka

Ratujemy serduszko i życie Olusia!

Do piątku 19 marca br.wolontariat PSP7 zbiera środki na leczenie 2-letniego Olusia, który ma krytycznie ciężką wadę serca i czeka na operację w Lucile Packard Children’s Hospital w Stanford. Zachęcamy do poznania historii chłopca i przyłączenie się do akcji. Puszka, do której można wrzucić symboliczny grosik, znajduje się w portierni szkolnej. Razem możemy więcej!

Zobacz ...

2021-03-12 09:08:25        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Gniłka

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

9 marca uczniowie klas I-III brali udział w XIV Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”, któremu patronuje Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ogłoszenie wyników nastąpi 10 maja 2021. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.
Koordynatorzy: p. M. Wiśniewska i p. J. Brylik.

2021-03-10 22:25:43        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Promujemy czytelnictwo

Nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiego programu, którego celem jest promowanie czytelnictwa.

2021-03-05 14:53:58        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek-Solecka

Pasowanie na ucznia

????2 marca Uczniowie klasy I d przystąpili do uroczystego Pasowania na Ucznia. W ten sposób zostali oficjalnie włączeni do grona Uczniów naszej szkoły. Na zakończenie dzieci otrzymały upominki

????????????????

2021-03-05 14:53:58        dodał(a): mariola

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” to tytuł projektu realizowanego w klasie III B. Uczniowie pod kierunkiem p. Marioli Wiśniewskiej i p. Kamili Cichuty poznawali historię Polski zawartą w legendach i baśniach. Podczas wirtualnych spacerów odwiedzali najciekawsze zakątki poszczególnych krain geograficznych, poznając zwyczaje, tradycje, stroje i język żyjącej tam ludności. Projekt miał na celu poszerzenie wiadomości o regionach Polski, wyrabianie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji, kształtowanie samodzielności w działaniu oraz rozwijanie umiejętności współpracy.

2021-03-01 18:41:32        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Światowy dzień kota

Szkolny Wolontariat  w ramach ogłoszonej akcji z okazji „Światowego  dnia kota” przekazał do raomszczańskiego schroniska wiele kocich smakołyków oraz cieplutkie kocyki, kołderki i poduchy. Kocia Arka otrzymała natomiast środki finansowe zbierane podczas akcji. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania.

2021-02-28 20:01:45        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska