Bezpieczne i zdrowe zabawy zimowe

W lutym w klasach młodszych odbył się konkurs plastyczny "Bezpieczne i zdrowe zabawy zimowe". Pięknie wykonane prace zostały ocenione i nagrodzone. Organizatorkami konkursu były p. I. Koko szczyk, D. Kondzielewska i M. Śledź.

2021-02-25 23:14:57        dodał(a): mariola        Autor: p. I. Kokoszczyk

Dzień Kota w I A

W piątek 19 lutego dzieci z klasy 1 a obchodziły Dzień Kota. Dzięki ciekawej lekcji online przenieśliśmy się na Wyspę kotów, czyli Cypr. Dowiedzieliśmy się o tym, że dawno temu koty uratowały mieszkańców przed plagą węży. Odtąd są one bardzo doceniane i kochane. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek o tych miłych zwierzętach. Potem samodzielnie wykonaliśmy postacie kotów z różnorodnych materiałów. Włączyliśmy się też  w akcję szkolnego wolontariatu i zebraliśmy bardzo dużo karmy dla kotów i ciepłych okryć- poduszek i koców. Brawo My!

2021-02-22 14:00:52        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Muszyńska

Wyniki konkursu fotograficznego "Koty, kotki, koteczki"

2021-02-17 22:24:54        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Jędrych

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia strojów naszych uczniów.

2021-02-16 23:25:32        dodał(a): mariola        Autor: A. Groszek-Solecka

"Antarktyda- kraina lodu"

Uczniowie klasy 2 A pod kierunkiem wychowawczyni p. Marii Śledź opracowali metoda projektu temat "Antarktyda- kraina lodu", na podstawie lektury "Zaczarowana zagroda". W wyniku tego powstały ciekawe książeczki z ilustracjami, opisami a nawet wierszykami i rebusami dotyczącymi tej tematyki.

2021-02-16 22:45:06        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Śledź

Siódemka rekrutuje!

Już wkrótce w naszej szkole RUSZA REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH i ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO!????‍????????????????‍???? Serdecznie zapraszamy do "SIÓDEMKI"!

2021-02-09 22:23:26        dodał(a): mariola

17 luty - Światowy Dzień Kota

2021-02-15 20:08:05        dodał(a): mariola

Zapusty 2021

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju nie przeszedł w tym tygodniu ulicami naszego miasta barwny korowód przebierańców w ramach XIV Radomszczańskich Zapustów. Od 2007 roku tę ostatkową imprezę organizowała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 i Miejski Dom Kultury w Radomsku. Jednak nie znaczy to wcale, że uczniowie PSP7 w tym roku zapomnieli o kultywowaniu tej zanikającej tradycji. Jak co roku przebrali się w ostatkowe stroje, śpiewali przyśpiewki, zachęcali do jedzenia pączków, które degustowali podczas poczęstunku zorganizowanego oczywiście online. Marzyli przy okazji o tym, aby za rok miejskie zapusty odbyły się w tradycyjnej formie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz galerii zdjęć

Zapusty dawniej i dziś

2021-02-14 17:05:26        dodał(a): mariola

WOŚP

Opiekunowie Szkolnego Wolontariatu składają podziękowania uczniom klas 1-3 oraz nauczycielom, którzy wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z naszego grania przekazaliśmy do sztabu 560 zł.

2021-02-08 21:55:47        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Dzień Bezpiecznego Internetu - Działajmy Razem!

Regulamin konkursu dla klas I_III

Regulamin konkursu dla klas IV_VIII