Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej, tradycyjnie, jak co roku, Samorząd Uczniowski zajął się przygotowaniem oraz dostarczeniem życzeń wszystkim byłym pracownikom Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7. Oto kilka fotek z tej akcji. Tym samym Samorząd Uczniowski życzy Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, wszystkim pracownikom szkoły oraz całej społeczności uczniowskiej wszystkiego dobrego, samych sukcesów oraz zdrówka oczywiście w tym pięknym dniu jakim jest Dzień Edukacji Narodowej.

2020-10-13 17:46:07        dodał(a): mariola

Ważny komunikat dyrektora szkoły!!!

W związku z zapowiedziami Premiera RP o nowych decyzjach w sprawie funkcjonowania szkół w kolejnych tygodniach, które mają być ogłoszone w najbliższą sobotę, proszę o sprawdzenie wiadomości w e-dzienniku Librus w godzinach popołudniowych w niedzielę 11 października br.
W związku z trudną sytuacją epidemiczną w kraju od poniedziałku 12 października br. wszyscy nauczyciele i uczniowie PSP 7 zakrywają usta i nos maseczką lub przyłbicą w przestrzeniach wspólnych (szatnie, korytarze, toalety) na terenie szkoły.

Radosław Bartnik

2020-10-09 12:58:24        dodał(a): mariola

Ogłoszenie Biblioteki

Serdecznie zapraszamy do biblioteki szkolnej.

Informujemy, że w związku z COVID – 19 nastąpiła reorganizacja pracy. Oto nowe, obowiązujące zasady.

1.  Wypożyczenia odbywają się:

- od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 14.00, w następującym porządku:

Oto nowe, obowiązujące zasady

2020-09-17 23:40:24        dodał(a): mariola

Międzyszkolny konkurs literacki pn. "Zaszczepmy się wiedzą o polskich odkrywcach szczepionek"

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w międzyszkolnym konkursie literackim pn. "Zaszczepmy się wiedzą o polskich odkrywcach szczepionek" organizowanym w ramach I edycji ogólnopolskiego programu "Dzieci Kapitana Nemo". Szczegółowe informacje zawiera regulamin konkursu. Honorowy Patronat nad projektem objął Prezydent Miasta Radomska.
„Dofinansowano ze środków Fundacji BGK w programie Dzieci Kapitana Nemo”

konkurs literacki dla klas VII-VIII

Zgody

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku zaprasza uczniów klas IV- VI do udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym pn. "Zaszczepmy się wiedzą o polskich odkrywcach szczepionek" organizowanym w ramach I edycji ogólnopolskiego programu "Dzieci Kapitana Nemo". Szczegółowe informacje zawiera regulamin konkursu. Honorowy Patronat nad projektem objął Prezydent Miasta Radomska.

Zgody

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku zaprasza uczniów klas VI- VIII do udziału w międzyszkolnej grze terenowej on- line pn. "Zaszczepmy się wiedzą o polskich odkrywcach szczepionek" organizowanej w ramach I edycji ogólnopolskiego programu "Dzieci Kapitana Nemo". Szczegółowe informacje zawiera regulamin gry. Honorowy Patronat nad projektem objął Prezydent Miasta Radomska.

2020-09-12 22:23:32        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Gniłka

Spotkania z rodzicami

W dniach 21, 22, 23 września 2020 roku odbędą się spotkania wychowawców klas z rodzicami. Poniżej harmonogram spotkań. Ze względu na trwającą epidemię i Państwa bezpieczeństwo, bardzo proszę o zasłanianie ust i nosa maseczką oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do szkoły.

Harmonogram spotkań

Radosław Bartnik

2020-09-11 21:35:10        dodał(a): mariola

Warunki ubezpieczenia

Ogólne warunki ubezpieczenia NNW  w roku szkolnym 2020/21.

2020-09-11 12:53:06        dodał(a): mariola

"Pajacyk"

Dziesięcioro uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku będzie w roku szkolnym 2020/2021 jeść za darmo obiady w ramach programu "Pajacyk". Opiekunowie szkolnego wolontariatu pozyskali na ten cel 6300 zł. "Pajacyk" to program, w ramach którego Polska Akcja Humanitarna od 1998 roku pomaga głodnym dzieciom. Pajacyk finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych oraz zapewnia dostęp do żywności tam, gdzie jej nie ma – w regionach świata, gdzie panuje ubóstwo lub toczą się wojny i trwałe konflikty zbrojne.

2020-09-02 15:48:03        dodał(a): mariola

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego

2020-09-01 12:22:38        dodał(a): mariola

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY

Zasady funkcjonowania szkoły od 1 września 2020

2020-08-28 19:31:43        dodał(a): mariola

PRZYDZIAŁ SAL NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Z powodu pandemii nie będzie akademii inaugurującej rok szkolny.
Spotkania organizacyjne z wychowawcą w klasach II – VIII odbędą się w wyznaczonych poniżej salach lekcyjnych.
Prosimy o zakrywanie ust i nosa maseczkami.

2020-08-26 18:18:36        dodał(a): mariola