Wyprawka dla pierwszoklasisty - lista rzeczy niezbędnych

Wyprawka dla pierwszoklasisty

- lista rzeczy niezbędnych

2020-08-25 20:25:05        dodał(a): mariola

Informacja

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Radomsku informuje, że dnia  14 sierpnia 2020 r. szkoła nie pracuje w związku z odbiorem za dzień wolny przypadający 15 sierpnia.

2020-08-12 14:03:03        dodał(a): mariola

Komunikat dla ósmoklasisty

Dyrektor PSP nr 7 informuje, że logowanie do ogólnopolskiego systemu informatycznego ZIU (https://wyniki.edu.pl) w celu sprawdzenia wyników egzaminu ósmoklasisty będzie możliwe  od 31 lipca br. od godz.10:00.

Zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty będą wydawane uczniom w poniedziałek 3 sierpnia 2020 roku w oknie biblioteki szkolnej w godzinach od 8.30 do 14.00.

Elżbieta Jasiulewicz

2020-07-30 14:21:20        dodał(a): mariola

Listy uczniów przyjętych do klasy pierwszej

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku informuje, że listy uczniów przyjętych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021 zostały wywieszone w wejściu do szkoły od strony ul. Ks. K. Kościowa.
Szkoła czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00-15:00.

Radosław Bartnik

2020-07-01 12:00:22        dodał(a): mariola

Drodzy uczniowie Siódemki!

Wszystko ma swój początek i swój koniec. 26 czerwca odbierzecie świadectwa, a tym samym zakończycie trudny rok szkolny 2019/2020. Był to czas wyjątkowy dla wszystkich - Uczniów, Rodziców, Nauczycieli. Czas obfitujący w wiele nowych doświadczeń, które musieliśmy wspólnie przeżyć. I mimo potknięć, zmęczenia, czasami irytacji możemy z dumą i satysfakcją powiedzieć, że udało nam się z sukcesem i poczuciem dobrze wypełnionego zadania zakończyć tegoroczną naukę. Życzę wszystkim udanych wakacji - bez komputera :) a absolwentom Siódemki - powodzenia i sukcesów w dalszej edukacji. Całej społeczności szkolnej życzę zdrowia, sił, humoru i powrotu we wrześniu do normalnej, realnej szkoły - pełnej gwaru, radości, uśmiechu i zadowolenia.

Pozdrawiam Was
Radosław Bartnik

2020-06-25 11:24:43        dodał(a): mariola

Zasady i harmonogram odbioru świadectw

Zasady i harmonogram odbioru świadectw w dniu 26 czerwca br.

2020-06-22 19:25:55        dodał(a): mariola

Stypendia Prezydenta Miasta

Aktualne wymagania oraz wzory wniosków w sprawie przyznawania stypendiów Prezydenta Miasta Radomska za wybitne osiągnięcia w nauce oraz osiągnięcia artystyczne.
Szczegółowe informacje znajdują się również na stronie internetowej miasta www.radomsko.pl/edukacja w zakładce stypendia.

2020-06-18 07:58:00        dodał(a): mariola

"Zaszczepimy się wiedzą o polskich odkrywcach szczepionek"

W środę 17.06.2020r. ogłoszono listę dofinansowanych projektów w I edycji konkursu

Dzieci Kapitana Nemo, wśród których znalazł się projekt Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku pn."Zaszczepmy się wiedzą o polskich odkrywcach szczepionek". Program „Dzieci Kapitana Nemo” ma na celu przypomnienie sylwetek Polaków, których osiągnięcia, odkrycia czy wynalazki zrewolucjonizowały myśl ludzką i zmieniły postrzeganie świata. Projekt naszej szkoły zakłada poszerzenie wiedzy uczniów o polskich odkrywcach szczepionek XIX i XX w., takich jak m.innymi: Hilary Koprowski, Ludwik i Hanna Hirszfeldowie, Rudolf Weigl.

2020-06-18 07:58:00        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Gniłka

Drodzy Ósmoklasiści

Drodzy Ósmoklasiści przed Wami wyjątkowy czas.

Kończycie edukację w szkole podstawowej i przystępujecie do egzaminu ósmoklasisty.
Życzymy Wam, aby osiągnięte przez Was wyniki były dla Was satysfakcjonujące.
Życzymy, abyście zrealizowali wszystkie swoje marzenia i cele, i aby to co trudne, przychodziło Wam z łatwością, a to co na pozór niewykonalne, było dla Was jedynie drobną przeszkodą na drodze dochodzenia do sukcesów.

Niech będzie łatwo, spokojnie i oczywiście na maksymalną ilość punktów!!! wink

Dyrekcja i Nauczyciele „Siódemki”

2020-06-16 10:27:08        dodał(a): mariola