Dzień Dziecka w stolicy

Dzień Dziecka w stolicy to wspaniała przygoda, jaką przeżyli uczniowie klasy I B i II B☀️

2023-06-02 15:14:07        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Miejskie Obchody Dnia Dziecka

Dziś cudowny dzień! ????
Nasi Uczniowie wzięli udział w Miejskich Obchodach Dnia Dziecka, które odbyły się w Parku Świętojańskim. ????????
Na miejscu czekały niezwykłe atrakcje, które zapewniły dzieciom niezapomniane chwile.

Zobaczcie sami. ????????

2023-06-01 23:06:55        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Siódemka życzy Wszystkim cudownego Dnia Dziecka

2023-06-01 20:33:09        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Akcja "Bajeczni Adwokaci"

W ramach ogólnopolskiej akcji "Bajeczni Adwokaci" realizowanej przez Naczelną Radę Adwokacką oraz preorientacji zawodowej, klasę Ic odwiedził dziś Pan Przemysław Bilski - adwokat, a zarazem tata jednego z naszych uczniów. Poprowadził dla nas bardzo wartościowe spotkanie, przeczytał bajkę pt." Leśne przygody Misia Adwokatka" oraz rozmawiał z dziećmi o zawodzie adwokata. Były malowanki i upominki, a na koniec każdy miał możliwość przymierzyć prawdziwą togę. Ta lekcja na długo zostanie w naszej pamięci. Serdecznie dziękujemy ❤️

2023-06-01 05:46:15        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Zapraszamy do udziału w konkursie "Spójrz na foto i zgadnij kto to?"

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie "Spójrz na foto i zgadnij kto to?" ???? ????
Szczegóły koło stoiska ze zdjęciami nauczycieli. Rozstrzygnięcie konkursu w następnym tygodniu.

2023-05-31 20:01:30        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Dzielna walka w półfinałach Pucharu Tymbarku

Nasi chłopcy dzielnie walczyli w półfinałach Pucharu Tymbarku, który odbył się 26 maja w Łodzi. Mecze zakończyły się wygraną 10 do 1 z Kleszczowem, remisem 3 do 3 ze Zgierzem i przegraną 2 do 4 z Rossoczycą. Po wyrównanej walce chłopcy nie wyszli z grupy, ale walczyli bardzo ambitnie do końca.

Skład drużyny: Adam Sztompka, Cyryl Struzik, Maciej Szwedzik, Borys Cichy, Milan Zbroja, Oliwier Zaremba, Miłosz Lipinski, Bartosz Napora.
Trener - Sebastian Mysłek.
Specjalne podziękowania należą się rodzicom uczniów, którzy zapewnili chłopakom dojazd i mocno im kibicowali.

2023-05-30 23:04:23        dodał(a): mariola

Spotkanie profilaktyczne z Panem Dobromirem Makowskim

Dziś w naszej szkole odbyło się niesamowite spotkanie profilaktyczne z Panem Dobromirem Makowskim, pomysłodawcą projektu Rap Pedagogia. Uczniowie mieli okazję wysłuchać świadectwa życia naszego gościa. Była to niesamowita lekcje pokory, szacunku i życiowych wartości, za którą serdecznie dziękujemy. ????????

To wydarzenie w naszej szkole odbyło się w ramach XXII Radomszczańskich Dni Rodziny, których organizatorem jest pan Tadeusz Olczyk. Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem: "Do Was młodzi, należy przyszłość rodziny, Kościoła i świata". ????‍????‍????????‍????‍????

2023-05-30 23:04:23        dodał(a): mariola

Zapraszamy na dyskotekę szkolną

Już w najbliższy czwartek, z okazji Dnia Dziecka ????????????????????, zapraszamy wszystkich uczniów z klas 4-8 na szkolną dyskotekę ????????⭐????✨.
To już ostatnia w tym roku szkolnym. Startujemy o godzinie 17:00. ????
Do zobaczenia. ????????

2023-05-28 21:51:27        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Zajęcia Innowacji Pedagogicznej

Na dzisiejszych arte- terapeutycznych zajęciach sensorycznych, celebrowaliśmy Dzień Mamy. ????❤️????
Ćwiczenia miały działanie wyciszające i relaksujące.
- rozwijały motorykę małą;
- usprawniały rozwój dłoni i palców;
- rozwijały chwyt pęsetowy;
- usprawniały koordynację oko- ręka;
- pomagały identyfikować bodźce czuciowe oraz nadwrażliwość dotykową. ????????????
Wszystkim mamom życzymy to co najpiękniejsze i najlepsze. ????❤️

2023-05-28 21:43:24        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska, p. A. Prudło

Przebierz się za swojego Idola

"Przebierz się za swojego Idola" ????
1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. ????????????????❤️ W tym dniu, w Naszej Szkole, Społeczność Szkolna przebiera się za swojego Idola. ????‍????????‍????⭐✨????????
Serdecznie zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy. ????
Przewidziano nagrody za najciekawsze pomysły. ????

2023-05-26 15:27:01        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska