Drugi dzień naszej tenisowej przygody

Drugi dzień naszej tenisowej przygody z Mistrzostwami Polski ???? to dzień pracowity. Już od godziny 9.00 zaczęliśmy walkę o jak najlepsze miejsca. Na pierwszy ogień zagraliśmy z SP nr 2 w Skarżysku- Kamiennej wynik 3:1???? dla nas świetna gra i okazuje się że możemy powalczyć o dobry wynik. Drugi mecz to spotkanie z SP nr 42 z Wrocławia i znowu ciężki wyrównany mecz trwający ponad godzinę ale zakończony naszym zwycięstwem 3:2???? i wiemy, że trafimy do grupy grającej o medale . Trzecie spotkanie to mecz z niepokonaną drużyną z ZSP w Otyniu, która również z nami wygrała pewnie 3:0. Rozgrywki grupowe kończymy więc na drugim miejscu ????i awansujemy do ćwierćfinałów rozgrywanych w sesji popołudniowej ????????????????????. Oprócz dużej dawki spotkań czekały na nas również takie atrakcje jak sesja fotograficzna???? i spotkanie z legendą tenisa Lucjanem Błaszczykiem????. Trzymajcie kciuki i kibicujcie naszym .????

2023-06-08 12:44:20        dodał(a): mariola        Autor: p. Ł. Cichuta

Ciekawa i nietypowa lekcja fizyki

W dniu 06.06 klasa 7a uczestniczyła w ciekawej i nietypowej lekcji fizyki online. Były to fascynujące i ciekawe doświadczenia prowadzone przez doktorantki Instytutu Fizyki Jądrowej Polskiej Akademii Nauk.

2023-06-06 22:35:58        dodał(a): mariola        Autor: p. E. Stępień

Klasy 2a i 3b na wycieczce w Łodzi

5 czerwca 2023 roku klasy 2a i 3b były razem na wycieczce w Łodzi. Najpierw byliśmy w Ogrodzie Botanicznym. Teraz tam wszystko pięknie kwitnie i cieszy oczy. Potem zwiedzaliśmy łódzkie zoo i orientarium. Było tu naprawdę dużo ciekawych zwierząt i bajeczny podwodny świat. Na koniec wzięliśmy udział w warsztatach fotograficznych i robiliśmy sobie zdjęcia w pięknych aranżacjach w SelfieArt. Pogoda nam dopisała. Było naprawdę super... Zmęczeni, ale mega zadowoleni i pełni wrażeń wracaliśmy do domu, gdzie czekali już na nas stęsknieni rodzice. ????

2023-06-06 22:22:51        dodał(a): mariola        Autor: p. E. Kaczmarczyk

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

Po długiej podróży tenisiści stołowi z PSP 7 dotarli do Drzonkowa czyli miejsca rozgrywania Ogólnopolskich Mistrzostw w Tenisie Stołowym. Pierwszy dzień upłynął nam na zakwaterowaniu i treningu. Chłopcy pełni wiary czekają na pierwsze mecze, które rozpoczną się we wtorek o 9.00 rano.

2023-06-06 22:22:51        dodał(a): mariola        Autor: p. Ł. Cichuta

Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny rozstrzygnięty

???????????? Niezmiernie miło nam poinformować, że Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny na wiersz o tematyce rodzinnej został rozstrzygnięty!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie ???? oraz gratulujemy zwycięzcom ????????????
Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone na Festynie Rodzinnym, który odbędzie się 17 czerwca w naszej szkole.

2023-06-06 21:45:03        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Uczniowie klasy Ic w Komendzie Powiatowej Policji w Radomsku

????‍♂️????????‍♀️???? W ramach preorientacji zawodowej uczniowie zwiedzili budynek komendy, zostali zapoznani z zasadami zachowania się w tego rodzaju instytucjach oraz poznali specyfikę zawodu policjanta. Odbyli również pogadankę o zasadach bezpieczeństwa oraz numerach alarmowych. Zasiedli także w radiowozie oraz na policyjnym motocyklu.

Serdecznie dziękujemy panu Emilowi Wilkowi, tacie naszej uczennicy, za pomoc w zorganizowaniu spotkania.

2023-06-06 21:38:30        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

2023-06-05 21:57:57        dodał(a): mariola

Powiatowy konkurs recytatorski

5 czerwca w Miejskim Domu Kultury odbył się powiatowy konkurs recytatorski, pt. Łamijęzyczkowe Potyczki organizowany przez Publiczną Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną "Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka" w Radomsku.
Naszą szkołę reprezentowała trójka uczniów. Wszyscy wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne.
Alicja Śmigielska z klasy 1d zdobyła dyplom za udział w konkursie, Małgorzata Kluczewska z klasy 2c dostała wyróżnienie, a Miłosz Matras z klasy 3a otrzymał drugie miejsce wśród licznej grupy reprezentantów klas 1-3 z naszego miasta i powiatu.

Serdecznie gratulujemy. ????????????????

2023-06-05 21:50:19        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Muszyńska

Dzień Dziecka w naszej szkole

Dzień Dziecka w naszej szkole to naprawdę niezwykły czas. ???? Uczniowie zostali obdarowani czekoladowymi słodkościami, a wręczał je SUPERBOHATER - nasz Pan Dyrektor we własnej osobie w towarzystwie przewodniczącej Rady Rodziców. ????????????????‍♂️????
Z pewnością taki batonik dodał każdemu z naszych Uczniów wielu supermocy. ????????

Serdecznie dziękujemy Rada Rodziców PSP 7 w Radomsku "Szczęśliwa Siódemka" za ufundowanie słodkich upominków.

2023-06-04 11:41:46        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Gratulacje

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym w akcji "Przebierz się za swojego Idola". ????

2023-06-02 15:29:15        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska