Dni wolne od zajęć dydaktycznych

Przypominam Państwu, że zgodnie z terminarzem roku szkolnego 2022/2023,
pozytywnie zaopiniowanym przez Radę Rodziców
we wrześniu 2022 r., dni: 2, 4 i 5 maja 2023 r. są wolne od zajęć dydaktycznych.

Radosław Bartnik

2023-04-26 11:19:40        dodał(a): mariola        Autor: p. R. Bartnik

Patriotyczne drzewko

Dziś w szkolnym ogrodzie „wyrosło” patriotyczne drzewko, na którym wśród czerwonych listków przysiadły białe gołąbki. Wszystko to za sprawą uczniów klasy 1b i i 2b, którzy uczcili majowe święta❤️❤️❤️

2023-04-27 15:15:29        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Ogólnopolski festiwal ekologii

21 kwietnia klasa 3a brała udział w wydarzeniu online pt. EKOfeston. Ten ogólnopolski festiwal ekologii był skierowany do młodszych uczniów i miał na celu propagowanie szacunku do środowiska naturalnego. Podczas warsztatów kreatywnych dzieci wykonały ekodoniczki z kartonów po mleku. Posadziliśmy w nich rośliny, które nie wymagają dużej ilości wody, są więc bardzo praktyczne. Wiele dowiedzieliśmy się o recyklingu i o tym jak każdy z nas może dbaćo naszą planetę. ????????♻️????????

2023-04-27 15:10:07        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Muszyńska

Międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny na wiersz/rymowankę oraz ilustrację o tematyce rodzinnej

Regulamin międzyszkolnego konkursu literacko-plastycznego na wiersz/rymowankę oraz ilustrację o tematyce rodzinnej

2023-04-26 21:59:02        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka, p. K. Cichuta

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, w dniu 25 kwietnia uczniowie klasy 1 a i 1 d przygotowali przedstawienie, którego głównym przesłaniem była ekologia i ochrona naszej planety. Nasi najmłodsi aktorzy świetnie poradzili sobie na scenie. Było wesoło, kolorowo i bardzo ekologicznie. ????♻️????????????????????????

2023-04-26 19:54:17        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Kubala

"Moja pierwsza wizyta w muzeum"

Dziś uczniowie z klasy Ic odwiedzili Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku. Dzieci wzięły udział w lekcji muzealnej pt. "Moja pierwsza wizyta w muzeum", podczas której poznały zasady zwiedzania obiektu zabytkowego, wysłuchały pogadanki o zachowaniu się w sali muzealnej podczas zwiedzania i oglądania eksponatów oraz odwiedziły wszystkie sale wystaw stałych i czasowych. To była bardzo ciekawa i wartościowa lekcja.

2023-04-26 19:54:17        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Pasowanie na czytelników naszej biblioteki

W ostatnich dniach uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na czytelników naszej biblioteki ????????????

Aby zdobyć tytuł czytelnika dzieci musiały odpowiedzieć na pytania dotyczące wysłuchanej historii, wykazać się znajomością tytułów bajek, wysłuchać piosenki o "Mądrej rzece" oraz zapoznać się z regulaminem wypożyczania książek. Na koniec wszyscy wygłosili tekst przysięgi oraz złożyli własnoręczne podpisy. Uczniowie otrzymali piękne pamiątkowe książki. Wszyscy zapowiedzieli, że będą chętnie i często odwiedzać bibliotekę ????????????????♥️

2023-04-25 22:15:31        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Szyda

Sukces Oli

Przed świętami Wielkanocnymi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym  "Koszyczek wielkanocny". W konkursie brali udział uczniowie z 30 szkół województwa śląskiego i łódzkiego. Laureatką konkursu w kategorii klas I- III została uczennica klasy IIIc Aleksandra Gwoździk.

Gratulujemy Oli i życzymy kolejnych sukcesów.

2023-04-25 10:00:46        dodał(a): mariola        Autor: p. I. Traczyk

Kolejne zwycięstwo naszych sportowców

????????????????????‍♂️???? Nasi najstarsi chłopcy zajęli dziś ???? miejsce w zawodach sztafety LA w sztafecie szwedzkiej 800-400-200-100 oraz ???? miejsce w sztafecie 4 x100. Dzięki temu zakwalifikowali się do zawodów powiatowych, które odbędą się 5 maja ????
Skład zespołu: Miłosz Kaczmarek, Patryk Ozga, Filip Marczak, Seweryn Bezulski, Konrad Janocha, Borys Usov i Valentyn Martyniuk.
Brawo chłopaki????????????

2023-04-24 20:38:40        dodał(a): mariola        Autor: p. S. Mysłek

Nasi chłopcy zwycięzcami w eliminacjach Pucharu Tymbarku

???? ????????????⚽????Chłopcy w kategorii u-10 wygrali Turniej eliminacyjny Pucharu Tymbarku ????⚽????????????, który rozegrany został w Radomsku. Dzięki temu drużyna zakwalifikowała się do finałów wojewodzkich w Łodzi????. Pokonali wszystkie drużyny z którymi grali tracąc tylko jedną bramkę w turnieju ????????????⚽❤️????

Skład drużyny: Adam Sztompka, Cyryl Struzik, Maciej Szwedzik, Borys Cichy, Milan Zbroja, Oliwier Zaremba, Miłosz Lipinski, Bartosz Napora ????

Gratulacje i wielkie brawa dla chłopaków ????????????.

2023-04-24 08:12:53        dodał(a): mariola        Autor: p. S. Mysłek