Bierzemy udział w akcji - Tusz do paki

Wolontariat szkolny przystąpił do ogólnopolskiej akcji ekologiczno-edukacyjnej „Tusz do paki”, której celem jest edukacja ekologiczna dzieci, a dzięki nim również dorosłych, w zakresie segregacji tuszów do drukarek – tzw. kartridży.Zachęcamy uczniów do przyniesienia z domu zużytych tuszów z drukarek atramentowych i wrzucenia ich do przygotowanych kartonów. Zebrane w ten sposób odpady przekażemy do recyklingu i zakupimy karmę dla zwierzaków ze schronisk. Pojemnik znajduje się w szatni szkolnej. Za każdorazowe przyniesienie i wrzucenie dzieci dostaną zakładki, kolorowanki lub plany lekcji. Mamy nadzieję, że włączycie się do akcji „Tusz do paki” www.tuszdopaki.pl. Zachęcamy do zbierania kartridży w zakładach pracy, wśród rodziny i znajomych. WAŻNE: Zbieramy wyłącznie tusze od drukarek atramentowych nie laserowych ! Tusze muszą być oryginalne, czyli nigdy wcześniej nienapełniane!

2022-10-22 14:03:45        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Samorząd Uczniowski 2022/2023

???????????? Miło Nam poinformować, że Społeczność Szkolna PSP7 wybrała na Rok Szkolny 2022/2023 Samorząd Uczniowski ????????????. Oto Oni ????
????Przewodniczący: ???? Amelia Małek i Jakub Wiatrak
????Wiceprzewodniczący : ???? Amelia Cieplak i Natalia Łągiewka
???? Sekcja porządkowo- dekoracyjna: ???? Julia Depta i Julia Kaźmierska; ???? Karolina Bareła i Natalia Ciemniewska.
Gratulujemy ???????????? i życzymy owocnej pracy i samych sukcesów.

2022-10-21 11:26:52        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Bijemy rekord w czytaniu na przerwie

W czwartek 27 października, na przerwie o godzinie 9.40 bierzemy udział w III Międzynarodowej edycji akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie.

2022-10-20 21:39:36        dodał(a): mariola        Autor: p. Z Solarik

Dzień Poczty Polskiej

W dniu 18 października obchodzono Dzień Poczty Polskiej ????????????????????✉️. Nasi uczniowie z Samorządu Uczniowskiego także dostarczyli wszystkim emerytowanym Nauczycielom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi PSP7, życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej ????‍????????????‍????????. Przede wszystkim wielu lat w zdrowiu i radości na co dzień ????????????????????.

2022-10-20 21:39:36        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Dzień Edukacji Narodowej

19 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. ????‍????????????????‍????
Z tej okazji uczniowie Siódemki zaprezentowali swoim kolegom i koleżankom z klas 4-8 program, na który złożyły się piosenki i scenki przedstawiające życie współczesnych nauczycieli. W rolę aktorów ????‍????????‍???? wcielili się uczniowie klas 2c oraz 8a. Swoim talentem wokalnym ????️ mogli pochwalić się Julia Kaźmierska z klasy 8a, Justin Nems 4a, Kornelia Woźniak 5a, Natalia Ciemniewska 8c, a na gitarze zagrała Blanka Nowińska 4b. ????????

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia. ????

2022-10-20 06:11:28        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

DEN w klasach I-III

Dzień Edukacji Narodowej za nami ????‍????????????????‍????. Pragniemy podzielić się krótką relacją z inscenizacji słowno-muzycznej ????, którą przygotowały klasy drugie dla swoich nauczycielek oraz kolegów i koleżanek z edukacji wczesnoszkolnej ♥️???? ????

Warsztaty "Rośnij w siłę - spełniaj swoje marzenia"

19 października w naszej szkole odbyły się warsztaty "Rośnij w siłę - spełniaj swoje marzenia". ???? Zajęcia poprowadzone były przez Dialogus Kraina Rozwoju - Mirosław Świech. Dziękujemy Stowarzyszeniu Kuźnia Kowalowiec za zorganizowanie warsztatów.

2022-10-20 06:08:32        dodał(a): mariola

Mamy kolejny sukces

Mamy kolejny sukces ????????????. Dziewczęta z naszej szkoły 18.10.2022 brały udział w półfinałach Mistrzostw Województwa w sztafetowych biegach przełajowych ????‍♀️????‍♀️????‍♀️w kategorii Igrzyska Dzieci, które odbyły się w Bełchatowie. Dziewczęta w składzie: Aleksandra Kułak, Lena Zbroja, Olga Jachimczak, Iga Stępień, Agata Węgrzyńska, Natalia Kamieniak i Wiktoria Baryś zajęły ????drugie miejsce, awansując do finałów wojewódzkich w Sieradzu, w których weźmie udział 12 najlepszych drużyn???????? z województwa łódzkiego. Finał odbędzie się 21 października. Gratulacje dla dziewcząt ???? i ich trenera Jacka Jasnosa ???? Trzymamy kciuki w piątek ♥️????

2022-10-19 21:17:37        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Październik Miesiącem Świadomości Raka Piersi

Październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi. Dziś w naszej szkole gościliśmy Panie ze Stowarzyszenia Radomszczański Klub Amazonek oraz Panią Położną, które uczennicom klas ósmych opowiedziały jak dbać o piersi oraz pokazały, jak prawidłowo wykonywać ich samobadanie. Regularne badanie jest najskuteczniejszą profilaktyką nowotworu, zatem bardzo dziękujemy naszym miłym gościom za cenne wskazówki, jak dbać o swoje zdrowie.

2022-10-18 23:02:30        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Jędrych

Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej

W poniedziałek 17 października w Naszej Szkole odbyły się Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Mieliśmy zaszczyt gościć wielu znakomitych gości. Była to okazja do podziękowań oraz złożenia życzeń nauczycielom oraz pracownikom administracji. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom i uczestnikom za udział w tym wspaniałym wydarzeniu.

2022-10-18 08:27:57        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta