Nowy rok szkolny 2022/2023 rozpoczęty!

Nowy rok szkolny 2022/2023 uważamy za rozpoczęty! ???????????????? Uczniowie wrócili do szkoły z uśmiechem i radością po wakacyjnej przerwie. Do naszej SIÓDEMKOWEJ rodziny ????‍????‍????‍???????????????????????? dołączyli nowi członkowie - PIERWSZOKLASIŚCI. ????☺️ Życzymy pełnego pozytywnych wrażeń, obfitego w przekonanie, że szkoła i rodzice to drużyna grająca do jednej bramki, bezpiecznego, radosnego, pozwalającego realizować się roku szkolnego. ????☺️????????????

2022-09-01 19:31:51        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Plan obowiązujący od 1 września 2022r.

2022-08-31 15:24:26        dodał(a): mariola

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie Siódemki,

uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23 odbędzie się

w czwartek 1 września 2022 roku w sali gimnastycznej według poniższego harmonogramu:

godz. 9.00 klasy 5 - 8

godz. 10.00 - klasy 2 - 4

godz. 11.00 - klasy 1

2022-08-24 14:40:44        dodał(a): mariola

Wyprawka szkolna dla pierwszoklasisty w roku szkolnym 2022/2023

???? Zbliża się półmetek wakacji, w związku z czym prezentujemy wyprawkę szkolną dla pierwszoklasisty w roku szkolnym 20222023. ????????✏️????️????️????????️????????????

A tymczasem korzystajmy bezpiecznie z wakacyjnych przygód! ⛵????‍♀️????️????️????????????️????????‍♀️????

Do zobaczenia we wrześniu ????.

2022-07-27 15:05:50        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Wakacje

2022-06-20 11:35:02        dodał(a): mariola

Gratulacje dla Zuzanny z klasy IC!

???? ???????????????? Ogromne gratulacje dla Zuzanny Żuwalskiej z klasy 1c, która otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie realizowanym w ramach Programu Promocja Czytelnictwa 2022 Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa narodowego na interpretację graficzną wiersza Marii Konopnickiej. ????️????????‍????????????️

2022-06-23 22:25:10        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Rozwiązanie konkursu fotograficznego biblioteki szkolnej

„Zapomniane zabytki ziemi radomszczańskiej”

Konkurs skierowany był do uczniów klas I- VIII . Polegał on na wykonaniu zdjęcia zapomnianego zabytku powiatu radomszczańskiego. Głównym celem wydarzenia było zainteresowanie uczestników historią, kulturą i krajobrazem lokalnej ojczyzny.

Wyniki konkursu:

I miejsce- Maja Balter kl. V b - Kaplica przy ul. Św. Rozalii w Radomsku

II miejsce- Justyna Łągiewska kl. VI b - Zabytkowy wapiennik Smotryszów gm. Kodrąb

III miejsce- Dawid Napora kl. VII d - Wieża ciśnień przy ul. Kolejowej w Radomsku

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział, nagrodzonym gratulujemy!

Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni książkami.

2022-06-23 20:32:19        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Szyda

To był wspaniały sportowy rok!

To był wspaniały sportowy rok! Obfitujący w wiele sukcesów! ???????????????? Wczoraj, 22 czerwca odbyła się uroczystość podsumowująca sezon sportowy 2021/2022 w Urzędzie Miasta w Radomsku młodzi i zdolni zawodnicy otrzymali dyplomy oraz stypendia za osiągnięte wyniki we współzawodnictwie. Oczywiście nasza szkoła była jedną z najlepszych w rywalizacji międzyszkolnej. ???????????????????????? Jesteśmy z tego powodu niezwykle dumni i szczęśliwi.????????????????????????⚽????⛹️⛹️‍♀️????????‍♂️????‍♀️ Dyplom w igrzyskach dzieci w kategorii dziewczęta otrzymała????Lena Zbroja. Dyplomy i podziękowania otrzymali także nauczyciele, którzy przygotowywali dzieci i młodzież do zawodów. W naszej szkole był to ????Pan Jacek Jasnos. Otrzymaliśmy także nagrody finansowe na zakup sprzętu sportowego. ???? Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. ????????

2022-06-22 21:35:47        dodał(a): mariola

Wspaniali goście z wiejskiej zagrody

Dzieci z 1b brały dziś udział w niecodziennych zajęciach, na które przybyli wspaniali goście z wiejskiej zagrody - kozy Tulsia i Tula. Uczniowie przywitali je mlecznym śniadaniem i poznawali różne rasy kóz oraz korzyści płynące z ich hodowli. Największą atrakcją były wspólne spacery na smyczy, za które kózki odwdzięczyły się radosnym pobekiwaniem. Następnie pierwszaki z zaciekawieniem wysłuchalły audycji „Kozucha Kłamczucha”. Na zakończenie wspólnie z Panem Dyrektorem zasiedli do degustacji wyrobów z koziego mleka. To był wspaniały dzień, obcowanie ze zwierzętami to super sprawa????????????????????????

2022-06-22 17:12:10        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Picture Dictionary On The Box

Dnia 20 czerwca 2022 r. mialo miejsce rozstrzygniecie konkursu jezykowo-plastycznego pt: "Picture Dictionary On The Box", w ktorym wzieli udzial uczniowie klas 1-3. Celem konkursu bylo wzbogacenie slownictwa oraz zainteresowanie najmlodszych jezykiem angielskim poprzez niekonwencjonalna forme plastyczna.
Wyroznienia:
Jan Stefaniak, 1a
Weronika Kusiak, 1c
Zofia Kubiak, 2a
Aleksander Kowalczyk, 2b
Bartosz Napora, 2d
Oliwia Bugajczyk, 3a
Gratulujemy! Organizatorzy: Nauczyciele jezyka angielskiego.

2022-06-21 21:15:33        dodał(a): mariola        Autor: p. I. Kruszewska