Obchody 12 rocznicy posadzenia Dębu Pamięci Tadeusza Rozpędka

Delegacja z naszej szkoły udała się 16 września na obchody 12 rocznicy posadzenia Dębu Pamięci Tadeusza Rozpędka.
Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w klasztorze oo. Franciszkanów, po której w ogrodzie klasztoru odbył się spektakl ,, Tam, gdzie zgładzono wolność, prawdę i sprawiedliwość”oraz złożenie kwiatów pod pomnikiem. Uroczystość zakończyła się odczytaniem Apelu Poległych pod Tablicą Pamięci Zamordowanych na Wschodzie w 1940 roku na Starym Cmentarzu.

2022-09-20 23:42:28        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Kowalczyk

Kreatywne ludziki i zwierzątka uczniów z klasy IIIc

W klasie 3c uczniowie wykonywali prace plastyczne z wykorzystaniem warzyw i owoców tj. ogórków, kalarepy, pomidorów, pietruszki, marchewki, papryki, rzodkiewki, winogron, gruszki i wielu innych. ????????????????????????️???????????? Powstały kreatywne ludziki i zwierzątka z inspiracji dzieci. ????‍????????‍????

2022-09-20 23:35:40        dodał(a): mariola        Autor: p. R. Koch

Dzień kropki w PSP7

15 września uczniowie edukacji wczesnoszkolnej ???????? obchodzili w Naszej Szkole Międzynarodowy Dzień Kropki ????????⚪⚫ - wielkie święto kreatywności, pokonywania ograniczeń i wzmacniania wiary we własne możliwości. Kropki gościły u nas pod każdą postacią. Dzieci dekorowały swoje sale, robiły piękne prace plastyczne ????️????????️, brały udział w zabawach animacyjnych ????????????????. To był wspaniały dzień pełen radości. ????????????

2022-09-18 08:07:34        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Siódemka "Sprząta Świat"

Uczniowie naszej szkoły wzięli dziś udział w Ogólnopolskiej Akcji Sprzątanie Świata. ???? Z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem wyruszyli w poszukiwaniu śmieci, aby najbliższa okolica lśniła czystością. ???? Uczniowie przypomnieli sobie także o właściwych zasadach segregacji odpadów. ????????????????️????♻️????️????

2022-09-16 20:41:24        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Zajęcia koła plastycznego

Pierwsze zajęcia koła plastycznego w Siódemce przeszły do historii, kolejne już w najbliższy poniedziałek. ????????????‍????????️????‍????

2022-09-16 20:41:24        dodał(a): mariola        Autor: p. I. Borowiecka - Grzywacz

Szkoły Pełne Talentów

Uwaga! Uwaga! ‼️‼️‼️ Nasza szkoła przystąpiła do kampanii "Szkoły Pełne Talentów" organizowanej przez sieć sklepów Lidl.

✅Celem akcji jest mobilizowanie Polaków do działania na rzecz lokalnych społeczności. Poprzez udział w akcji mamy możliwość pozyskania sprzętu sportowgo i elektronicznego najwyższej jakości dla naszej szkoły.

✅Akcja rozpoczęła się 05.09.2022r. i polega na przekazywaniu Talenciaków (czyli specjalnych kuponów) na rzecz szkoły. Talenciaki wydawane są w okresie trwania akcji we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl za każde 50zł wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc ???????????????? lub warzywo ????????????️????. Talenciaki można aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly wykorzystując kod QR i przypisując do danej szkoły bądź w tradycyjnej formie wrzucając Talenciaki do specjalnego pudełka. Dodatkowo każdy Talenciak przekazany na rzecz szkoły bierze udział w Wielkiej Loterii, podczas której do wygrania są m.in. kompletnie wyposażona sala komputerowa czy boty edukacyjne.

Zapraszamy do udziału w akcji! Ps. W naszej szkole pudełko na wrzucanie Talenciaków znajduje się w szatni. ☺️☺️☺️

2022-09-14 06:01:57        dodał(a): mariola        Autor: p. Bożena Biegarczyk

„Podróże małe i duże”

Uczniowie klasy 2 B realizując blok tematyczny o wakacyjnych podróżach, wybrali się na wycieczkę do miejscowości  Bobry. Aby pogłębić wiadomości o transporcie kolejowym, skorzystali z jazdy pociągiem. Na miejscu czekała na nich świetna zabawa w otoczeniu pięknej przyrody.

2022-09-08 23:49:22        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Ogólne warunki ubezpieczenia

2022-09-05 21:35:10        dodał(a): mariola

"Nakręć się na pomaganie"

Już od września, w Naszej Szkole wznawiamy społeczną akcję charytatywno- ekologiczną, zbierania plastikowych nakrętek. Włącz się do akcji.????????????

2022-09-07 20:43:27        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Pierwszy dzień w nowym roku szkolnym

???????????? Jak widać po radosnych minach naszych uczniów przebiegł baaaaardzo miło i przyjemnie. ????☺️????????????????

2022-09-07 20:27:37        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka