Międzyszkolny konkurs z j. angielskiego

Miło Nam poinformować, że w I Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego dla Klas VI, uczeń naszej szkoły - Hubert Rosik, zajął III miejsce. Gratulujemy !!!

2015-03-12 21:59:39        dodał(a): mariola

Dzień Kobiet w naszej szkole

Dziś w naszej szkole odbyły się Obchody Dnia Kobiet. Uczniowie klasy Va na tą okazję przygotowali przedstawienie „na wesoło” w konwencji Teleexpresu. Prowadzący przedstawił wiadomości z kraju i ze świata. Mieliśmy okazję zajrzeć na plan filmowy  „Dziennik Słomianego wdowca”, wysłuchać wiadomości sportowe i prognozę pogody.

2015-03-12 20:13:55        dodał(a): mariola

Jeden dzień z życia ... sądu

Jak zostać sędzią, ile trwa nauka, dlaczego nie warto żuć gumy podczas rozpraw sądowych…?…i wiele, wiele innych pytań i odpowiedzi mogliśmy dziś usłyszeć podczas wizyty w Sądzie Rejonowym w Radomsku - Wydział Karny. Oprócz poznania codziennej pracy sędziów, gościliśmy również w poszczególnych salach sądu, choćby w sali przesłuchań.

2015-03-10 23:44:37        dodał(a): mariola

Zjawiska fizyczne w przyrodzie

04.03.2015r. odbyło się rozstrzygnięcie Międzygimnazjalnego Konkursu Fotograficznego „Zjawiska fizyczne w przyrodzie” organizowanego przez ZSG nr 4 w Radomsku. Miło nam poinformować, że
I miejsce zajęła Klaudia Pichit kl. IIa
III miejsce Bartłomiej Szaliński kl.IB.

Gratulujemy.

2015-03-04 21:23:15        dodał(a): mariola

Romuald Traugutt i Powstanie Styczniowe

W dn. 23.02.2015 r. odbył się  Międzyszkolny Turniej Wiedzy i Konkurs na album pt. „Romuald Traugutt i Powstanie Styczniowe”. Turniej przygotowała i przeprowadziła p. Małgorzata Fimowicz- Bednarska.

2015-03-03 08:45:17        dodał(a): mariola

Mistrzostwa w szachach

W piątek 27 lutego reprezentacja naszego gimnazjum uczestniczyła w mistrzostwach rejonu bełchatowskiego w szachach. Adam Klekowski, Mateusz Chudek, Michał Witczak i Kasia Napora spisali się świetnie zajmując III miejsce. W 6 rundach wygrali trzy pojedynki i jeden zremisowali, wyprzedzając gimnazjalistów z Bełchatowa, Piotrkowa i Działoszyna.

2015-03-01 21:20:14        dodał(a): mariola

Wiem, dlaczego wybieram!

Dwa dni intensywnych warsztatów, ponad osiemdziesiąt zaangażowanych osób, miła atmosfera, ogrom wiedzy, połączone ze świetną zabawą, czyli w skrócie projekt “Wiem, dlaczego wybieram” możemy uznać za w pełni rozpoczęty!

2015-03-01 21:02:45        dodał(a): mariola

Sesja Rady Powiatu Radomszczańskiego

W dziesięcioosobowym zespole reprezentowaliśmy SKE “Młodzież dla Europy” podczas dzisiejszej sesji rady powiatu radomszczańskiego. Była to nasza pierwsza wizyta na sali obrad, ale na pewno nie ostatnia.

2015-02-27 18:18:43        dodał(a): mariola

Muzeum Powstania Warszawskiego

W ubiegłym roku na ekranach kin pojawił się film “Miasto 44″, opowiadający o wydarzeniach z czasów Powstania Warszawskiego. Byliśmy w kinie. Film zrobił na nas ogromne wrażenie. Wzięliśmy udział w konkursie, tworząc doskonały (ach ta skromność!) zwiastun wspomnianego filmu.

2015-02-27 17:18:13        dodał(a): mariola

1 Procent 2015

Dyrektor, uczniowie i nauczyciele
Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 7

dziękują wszystkim Rodzicom i Przyjaciołom szkoły za przekazanie w roku 2014 1% podatku na zakup pomocy dydaktycznych.

Po rozliczeniu akcji Fundacja Studencka „Młodzi Młodym” przekazała na konto Rady Rodziców kwotę 6 540,83 zł.  Dziękujemy i liczymy na przyłączenie się do akcji w 2015 roku.

Poniżej umieszczmy odnośnik do witryny Fundacji, za pośrednictwem której, można rozliczyć PIT oraz przekazać 1% za pomocą darmowego programu!.

Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"

2015-02-22 21:17:31        dodał(a): mariola