Dzień Kobiet w naszej szkole

Dziś w naszej szkole odbyły się Obchody Dnia Kobiet. Uczniowie klasy Va na tą okazję przygotowali przedstawienie „na wesoło” w konwencji Teleexpresu. Prowadzący przedstawił wiadomości z kraju i ze świata. Mieliśmy okazję zajrzeć na plan filmowy  „Dziennik Słomianego wdowca”, wysłuchać wiadomości sportowe i prognozę pogody. Zgromadzeni widzowie dowiedzieli się też jakie są zalety obchodzenia "Dnia Kobiet", po co są na świecie kobiety i w jaki sposób zostać idealną kobietą.

2015-03-12 20:13:55        dodał(a): mariola