Prywatność i bezpieczeństwo w sieci

W październiku odbył się konkurs na wykonanie plakatu „Prywatność i bezpieczeństwo – czy wiesz jak bezpiecznie posługiwać się Internetem?
Każda klasa została poproszona o wykonanie plakatu w formacie A2 z wykazem właściwych zachowań w sieci i wywieszenie ich na drzwiach sal od strony korytarza.

2017-11-04 23:20:09        dodał(a): mariola        Autor: Mariola Pokropska

Wieczorek kinowy

W poniedziałkowe popołudnie – 30 października, odbyło się w naszej szkole upiorne spotkanie duchów, krwawych dam i upiorów. W odpowiednio dobranej scenerii, przygotowanej wspólnymi siłami, wielbiciele dreszczyku emocji i strachu oglądali film "Hotel Transylwania". W programie wieczoru znalazł się konkurs "cukierek albo psikus".

2017-10-30 22:58:12        dodał(a): mariola        Autor: p. Agnieszka Prudło

Marzycielska poczta

Marzycielska Poczta narodziła się pod koniec 2009 roku. Co jakiś czas na stronie internetowej akcji zamieszczane są profile chorych dzieci z całej Polski, które kochają dostawać tradycyjne listy i kartki. W profilach dzieci znajdują się adresy pocztowe, pod które każdy może napisać.

2017-10-30 22:55:20        dodał(a): mariola

Po raz pierwszy w naszej szkole!!!

Maks Matematyczny to oryginalna koncepcja konkursu matematycznego, która wykorzystuje technologie informatyczne. Konkurs w znacznej części nie wymaga wiedzy, ale umiejętności. Stanowi przede wszystkim intelektualną rozrywkę w formie internetowych gier matematycznych. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych od klasy 2, gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych, z podziałem na kategorie wiekowe w każdym roczniku.
2017-10-24 21:16:41        dodał(a): mariola        Autor: p. Katarzyna Trajdos

Konsultacje

Dyrektor PSP 7 informuje, że 25 października (środa)
odbędą się konsultacje dla rodziców w godz. 17.00-18.00

2017-10-24 21:33:43        dodał(a): mariola

Śladami Twardowskiego

cała historia zaczyna się tak… “W dawnych czasach gdy Źródła Zdarzeń biły jeszcze na Ostrężnickim Zamku, rycerz Bartosz Odrowąż zaprosił słynnego czarodzieja krakowskiego Pana Twardowskiego, aby ten przysporzył mu złota i skarbów. Jednym skinieniem Twardowskiego wypływający na zamku potok zaczął błyszczeć od grudek złota. Odrowąż nie krył zdziwienia i krzyknął: - „Złoty Potok”. Stąd podobno wzięła się nazwa miejscowości.

2017-10-15 22:00:23        dodał(a): mariola

Warsztaty w ramach projektu Erasmus+

W środę 11 października uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 uczestniczyły w językowych warsztatach w II Liceum Ogólnokształcącym im K.K. Baczyńskiego w Radomsku w ramach projektu- Erasmus+ K2. Współpraca na rzecz inowacji dobrych praktyk. Partnerstwa strategiczne dla edukacji szkolnej.

2017-10-11 23:06:02        dodał(a): mariola        Autor: p. Kamila Madalińska-Serwa

Nowy plan

Nowy Plan obowiązuje od 10 października

NOWY PLAN

2017-10-07 15:34:01        dodał(a): mariola

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to dzień symboliczny. Dzień ten miał na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić te zaległości. Pierwszym etapem było przygotowanie do akcji, czyli rejestracja na stronie www.wmtday.org, opracowanie programu akcji VII WMTDay 2017, przygotowanie plakatów i rozwieszenia ich w szkole oraz dekoracja drzwi do sal lekcyjnych. Większość klas wywiązała się z tego zadania znakomicie.

2017-10-04 21:46:27        dodał(a): mariola        Autor: p. Katarzyna Trajdos

Dzień Uśmiechu 2017

jaki sposób najlepiej pożegnać lato i rozpocząć jesień? Oczywiście z uśmiechem na twarzy! A jeszcze lepiej w doborowym towarzystwie. Tysiące kolorów, tyle samo rozkojarzonych spojrzeń, ale także odwzajemnionych uśmiechów i cała masa pozytywnej energii. Tak, tak, tak dziś było na ulicach Radomska, z nami w roli głównej.

2017-09-27 08:21:38        dodał(a): mariola