Wieczorek kinowy

W poniedziałkowe popołudnie – 30 października, odbyło się w naszej szkole upiorne spotkanie duchów, krwawych dam i upiorów. W odpowiednio dobranej scenerii, przygotowanej wspólnymi siłami, wielbiciele dreszczyku emocji i strachu oglądali film "Hotel Transylwania". W programie wieczoru znalazł się konkurs "cukierek albo psikus".

Halloween jako święto przybyłe do Polski z Zachodu, często traktowane kontrowersyjnie, w naszej szkole jest przede wszystkim okazją do wspólnej zabawy nauczycieli i uczniów, pretekstem do fantazjowania i wcielania się na chwilę w role z nie z tego świata, momentem, kiedy można stać się kreatorem własnego, niecodziennego wizerunku, czego dowodem są fotografie z upiornego spotkania.

Za rok na kilka dni przed Zaduszkami znowu będziemy rozdawać cukierki i straszyć, więc zapraszamy!!!

Organizatorzy: p. A.Prudło, p. K.Wolska

2017-10-30 22:58:12        dodał(a): mariola        Autor: p. Agnieszka Prudło