Kolejne sukcesy

W dniu 20.09.2017r. odbyły się powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe i kolejne sukcesy. Zwyciężczynią biegu w swojej kategorii została NIKOLA MAJCHRZAK tym samym zapewniła sobie start w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA, które odbędą się 28.09.2017 w Uniejowie. Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!!!!! MATEUSZ DEPTA również wywalczył sobie start w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA zajmując III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!!!!!

2017-09-20 23:27:52        dodał(a): mariola        Autor: p. Katarzyna Blada

Biegi przełajowe

Dnia 15.09.2017 Indywidualne Biegi Przełajowe rozpoczęły rywalizację sportową w roku szk. 2017/2018. I mamy pierwsze sukcesy. Biegi odbywały się w 4 kategoriach. I tak w Igrzyskach Dzieci wśród dziewcząt zwyciężyła NIKOLA MAJCHRZAK a w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wśród chłopców zwycięzcą był MATEUSZ DEPTA. GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!

2017-09-20 23:14:31        dodał(a): mariola        Autor: p. Katarzyna Blada

Dyrektor PSP nr 7 informuje, że
w środę 20 września odbędą się wywiadówki według następującego porządku:

Krótkie spotkanie ogólne, które odbędzie się w małej sali gimnastycznej (następnie spotkania z wychowawcami):
Godz. 17.00 - klasy 0 - IV PSP
Godz. 18.00 - klasy V-VII PSP oraz II - III PG.

2017-09-18 11:43:39        dodał(a): mariola

Śladami naszej historii

W poniedziałek 18 września klasy Vc i VIa w ramach wycieczki - Śladami naszej historii, zwiedzały Kraków. Byliśmy na Wawelu, w Katedrze wawelskiej, Kościele Mariackim i w Sukiennicach. Zatrzymywaliśmy się na krakowskim Rynku w miejscach gdzie odbywał się Hołd Pruski czy ślubowanie Tadeusza Kościuszki. Na koniec podziwialiśmy piękną panoramę Krakowa z 70 metrowej, gotyckiej wieży ratuszowej.

2017-09-19 23:40:37        dodał(a): mariola        Autor: p. Zbigniew Solarik

Piknik rodziny "Pomost dla pokoleń"

Piknik „Pomost dla pokoleń”, odbędzie się w sobotę 16 września na placu kościelnym przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku. Przewidzianych jest mnóstwo atrakcji dla uczestników:

- gry i zabawy sportowe,
- rodzinny konkurs wiedzy,
- karaoke w klimacie lat 70. i 80.,
- koncert laureatów konkursu piosenki „Seniorzy i juniorzy z mikrofonem”,
- koncert Dj Helou oraz zabawa taneczna.

2017-09-14 15:15:48        dodał(a): mariola

III edycja Zaczytanych

Rusza III edycja ZACZYTANYCH.
Książki (o tematyce dziecięcej i młodzieżowej) wydane po 2000 roku należy przynosić od października do kwietnia na stołówkę szkolną. Bardzo proszę zamieścić w książkach następującą informację (imię nazwisko i klasa).
Zachęcam także do spędzania czasu wolnego w "zaczytanym kąciku" (korytarz dolny SP).
Koordynator: p. Agnieszka Prudło

2017-09-14 18:15:07        dodał(a): mariola        Autor: p. Agnieszka Prudło

Ogólne warunki ubezpieczenia

Ubezpieczenie w PZU na kwotę 12.000 -  składka 67,40 płatność do 25 września 2017r. /zbierają wychowawcy/.

Wszyscy uczniowie dostaną deklaracje przystąpienia do NNW

2017-09-07 21:34:58        dodał(a): mariola

Warsztaty z udzielania pierwszej pomocy

Regulamin warsztatów udzielania pierwszej pomocy

2017-09-11 23:28:31        dodał(a): mariola

Buty dla Afryki - finał akcji

Każda Radość, którą niesiemy innym, zawsze do nas wróci.
Zenta Maurina

Dnia 8 września 2017 roku odbył się w naszej szkole finał i podsumowanie Akcji - Buty dla Afryki. Akcja „Buty dla Afryki” prowadzona jest przez Fundację „Dobra Farma”, w naszym mieście koordynuje ją prezes Fundacji Aktywne Centrum Edukacji Ewa Kaczmarczyk. Z radością włączyliśmy się w tę inicjatywę, która została przyjęta przez Uczniów, Rodziców i Nauczycieli z wielką życzliwością i zrozumieniem, a jej rozmiar (biorąc pod uwagę bardzo krótki czas) przeszedł nasze oczekiwania. Zebraliśmy 401 par butów! Za każdą serdecznie dziękujemy ofiarodawcom.

Organizatorki -Iwona Traczyk i Małgorzata Ćwiek

2017-09-10 13:23:04        dodał(a): mariola

Akcja "Buty dla Afryki"

Nasza szkoła pragnie przyłączyć się do akcji “Buty dla Afryki”.
Ta akcja prowadzona jest przez Fundację „Dobra Farma”, która pomaga budować szkołę w Zambii, gdzie posiadanie obuwia stanowi przepustkę do edukacji – stąd pomysł na zbiórkę niepotrzebnych, używanych butów, które mogą jeszcze posłużyć potrzebującym dzieciom z Afryki. Bardzo prosimy o włączenie się do akcji i przynoszenie butów do piątku 8 września do pań katechetek Iwony Traczyk i Małgorzaty Ćwiek.

2017-09-05 00:12:53        dodał(a): mariola