Synapsik MEN

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Synapsik MEN" dla klas I-III.
Niezmiernie miło nam poinformować, że tytuł laureata konkursu zdobyła uczennica klasy 2c Amelia Łysik. ????????
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów. ☺️????

2023-02-10 17:55:52        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Serdecznie zapraszamy do SIÓDEMKI !!!

???? Już wkrótce rusza REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH i ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO, a w związku z tym zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY NASZEJ SZKOŁY!!!

2023-02-09 19:13:54        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Międzynarodowy Dzień Pizzy

Pizza - najpopularniejsze danie na świecie doczekało się swojego święta. Międzynarodowy Dzień Pizzy???? obchodzony jest 9 lutego. Z tej okazji przygotowaliśmy pyszne pizze , aby uczcić ten smakowity dzień .????

2023-02-09 19:03:02        dodał(a): mariola

BRAWO DZIEWCZĘTA!!!

???? Nasze Dziewczęta na II miejscu w Półfinale Województwa w Koszykówce Dziewcząt Młodszych!!! ????????????
Po raz kolejny nasze dziewczęta pokazały wysoki poziom gry. Wczoraj w Półfinałach Województwa przegrały tylko z drużyną z Bełchatowa, która na co dzień gra w lidze koszykówki.

WIELKIE GRATULACJE dla dziewcząt i trenera Sebastiana Mysłka????????????.

2023-02-09 18:56:53        dodał(a): mariola

Ruszyła Poczta Walentynkowa w Naszej Szkole

❤️ ???? ❤️???? Do 14 lutego można wrzucać kartki walentynkowe ???????? do skrzynek, które znajdują się w wyznaczonych miejscach: - koło Patrona Szkoły; - na górnym korytarzu klas 1-3. Listy zostaną rozdane w Dniu Świętego Walentego. ❤️????❤️

2023-02-07 20:11:38        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Lekcja muzealna w klasie II B

Na dzisiejszych zajęciach pracownica muzeum pani Agnieszka Podolska przybliżyła uczniom tematykę związaną z genealogią, czyli nauką badającą więzi rodzinne między ludźmi. Dzieci dowiedziały się: co to właściwie znaczy, że człowiek posiada korzenie?, dlaczego ich szuka?, po co tworzy się drzewa genealogiczne? Podczas zajęć uczniowie poznali również zapomniane słownictwo dotyczące członków rodziny; stryj, stryjenka, babcia tacierzysta dziadek macierzysty itp. To była bardzo ciekawa lekcja historii dla najmłodszych.

2023-02-07 20:08:12        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń

Dziś przypada Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem - Działajmy Razem!
W ramach 23. Międzynarodowego Projektu Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń - XXIII edycja - nauczyciele informatyki przeprowadzili pogadankę z uczniami klas V - VIII na temat bezpiecznego korzystania z Internetu. Uczniowie doskonale wiedzą, że Internet nie jest tylko miejscem rozrywki, zdobywania wiedzy czy informacji. Za jego pośrednictwem załatwiamy również inne ważne sprawy i udostępniamy prywatne dane. Uczniowie zdają sobie sprawę, że powinni dbać o to, aby nie uzyskały do nich dostępu niepowołane osoby. Wynikiem pogadanki było wykonanie przez uczniów plakatów z wytycznymi jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Plakaty zostały zaprezentowane na szkolnym korytarzu.

2023-02-07 10:28:37        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Pokropska

PLAN OBOWIĄZUJĄCY OD 6 LUTEGO 2023r.

2023-01-26 12:49:44        dodał(a): mariola

Dyskoteka Walentynkowa

Serdecznie zapraszamy na dyskotekę walentynkową. ❤️????????????????????????????

2023-02-05 21:03:27        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Bal karnawałowy 2023

Dziś, mimo weekendu, w naszej szkole było bardzo głośno i kolorowo!!! ????????????????????????????????????‍???? To za sprawą balu karnawałowego, podczas którego bawiła się społeczność lokalna naszego miasta. Oprócz dobrej zabawy przy muzyce można było także smacznie zjeść oraz skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji tj: loteria fantowa, dmuchany zamek, trampolina, tatuaże brokatowe, malowanie twarzy itp. Naszą imprezę uświetnił występ zaprzyjaźnionego z naszą szkołą zespołu ERA BAND. To był wspaniały czas ♥️???????????????????????????? Gorąco dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację dzisiejszej imprezy oraz za cudowną wspólną zabawę. ???????????? Jesteście wspaniali. ????

2023-02-05 20:36:25        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka