Życzenia od SU

2022-12-21 14:07:05        dodał(a): mariola        Autor: SU

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Święta Bożego Narodzenia związane są z wieloma tradycjami. ???????????? Jedną z nich jest wysyłanie kartek z życzeniami. Uczniowie klasy 2c wzięli udział w wymianie pocztówkowej, polegającej na wypisaniu i wysłaniu kartek świątecznych do swoich rówieśników. ???????????????? Naszym partnerem kartkowym była klasa 3b z Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kamieńsku.
Uczniowie przygotowali piękne kartki z życzeniami, a także wykonali świąteczne rysunki. ☃️???????????? Nasze życzenia juz tydzień temu popłynęły do odbiorców, a już dziś otrzymaliśmy kartki z najlepszymi życzeniami na cały rok od naszych partnerów. Dzięki takiej wymianie nie tylko nawiązaliśmy kontakt z uczniami z innej placówki, ale także obudziliśmy kreatywność i wyobraźnię, a także doskonaliliśmy umiejętność pisania i adresowania życzeń. ☺️????

2022-12-21 14:02:18        dodał(a): mariola        Autor: p. K=A. Groszek - Solecka i p. B. Biegarczyk

Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy

Niezmiernie Miło Nam poinformować, że został rozstrzygnięty konkurs szkolny na "Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy". ????✴️????.
W kategorii klas 1-3
????l miejsce Marcel Makowski, kl. 2a;
???? II miejsce Zuzanna Makowska, kl. 1b;
???? III miejsce Zofia Stolarczyk, kl. 2c;
???? III miejsce Igor Dawid, kl. 3b.
W kategorii klas 4-8
???? I miejsce Marcel Gnoiński, kl. 5c;
???? II miejsce Lena Zborowska, kl. 5c;
???? III miejsce Jan Zachmac, kl. 4a;
???? III miejsce Julia Kaźmierska, kl. 8a;
???? Wyróżnienie Maja Balter, kl 6b, ???? Wyróżnienie Aleksandra Balter, kl. 4a.
Serdecznie dziękujemy ❤️ wszystkim uczniom i ich rodzicom za tak wielkie zaangażowanie. Jesteśmy zachwyceni ilością prac, Waszą pomysłowością i niesamowitą wyobraźnią ????. Spośród tylu pięknych wykonać, było Nam naprawdę bardzo ciężko wytypować zwycięskie miejsca. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy ❤️.

2022-12-20 21:11:46        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Konkurs plastyczny "Święty Mikołaj - biskup z Miry"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym: ,,Święty Mikołaj - biskup z Miry”. ???? Wpłynęło, aż 45 prac w dwóch kategoriach kl.1-2 i kl.3-4. Dziękujemy za wyobraźnię i twórczą aktywność autorom???????? Wkrótce wyniki????.

2022-12-20 21:06:58        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Kowalczyk

Świąteczna Fotobudka

Tuż przed Świętami, w Naszej Szkole, oprócz choinek ????, świątecznych dekoracji ✴️ i dźwięków kolęd ????????, pojawiła się klasowa Świąteczna Fotobudka ????.

Z najlepszymi świątecznymi życzeniami, uczniowie klasy 5a ????✴️????

2022-12-20 14:35:02        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska i p. A. Prudło

Jarmark Świąteczny

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się zarówno w przygotowania do jarmarku świątecznego, jak i udzielały się w dniu wydarzenia. ☺️ Jesteśmy wdzięczni za pomoc, ofiarność, cały wkład pracy i możliwość wspólnego działania. ☺️???????? Dzięki Państwu nasze stoisko cieszyło się tak dużym zainteresowaniem. Ogromnie dziękujemy. ????????????☺️

2022-12-19 10:40:32        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Magia nadchodzących Świąt

Na kółku plastycznym poczuliśmy już magię nadchodzących Świąt dzięki własnoręcznie zrobionym gwiazdom✳️✴️❇️. Wydają się trudne ale tak naprawdę mieliśmy dużo zabawy, klejenia, wycinania i na końcu niespodziankę z efektu ????

2022-12-19 19:14:41        dodał(a): mariola        Autor: p. I. Borowiecka - Grzywacz

Podsumowanie akcji „Tydzień Walki z Nałogami 2022"

W coroczną akcję Tydzień Walki z Nałogami zaangażowanych jest wielu nauczycieli, którzy organizują konkursy, spotkania, lekcje, mające na celu zapobieganie podejmowaniu przez młodzież zachowań ryzykownych jak również wskazywanie sposobów konstruktywnego spędzania czasu wolnego. W ramach akcji odbyły się spotkania profilaktyczne z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji, dietetykiem oraz mimem z Interwencji Artystycznej ALPMIM w Krakowie, turniej wiedzowo-sportowy dla klas IV-VII, instruktaż nordic walking, warsztaty profilaktyczno-plastyczne.

2022-12-19 19:07:18        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Jędrych

I Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów obcojęzycznych

???? Dziś w Naszej Szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów obcojęzycznych.

W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu Radomska. Miał on na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych, wzbogacanie wiedzy na temat literatury i kultury polskiej, rozwijanie talentów literackich, doskonalenie umiejętności pięknego czytania w języku polskim oraz integrację środowiska lokalnego.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, zgłosiły się aż 43 osoby. Zadaniem uczestników było odczytanie jednego utworu literackiego (lub fragmentu utworu) w języku polskim. Ocenie jurorów podlegała umiejętność pięknego, wyrazistego odczytania wybranego tekstu z poprawną dykcją.

Uczestnicy, którzy uzyskali I, II i III miejsce w każdej kategorii wiekowej otrzymali nagrody rzeczowe, natomiast wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy i upominki.

Wyniki konkursu:

Kategoria klas I-III

????Oliviia Malyhina z PSP 2

????Mariia Holovan z PSP 7

????Klim Vorobyov z PSP 7

Kategoria klas IV-VIII

????Maryia Hayenskaja z PSP 2

????Iryna Lebiedieva z PSP 3

????Dawid Ter-Hukasian z PSP 5

Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem prezydenta miasta Radomska. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Radomsko24.pl , #naszemiasto, #conowego.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom ???????? i bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom, komisji i przybyłym gościom.

Do zobaczenia za rok.

2022-12-19 10:29:47        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Akcja „Zima z książką” w klasie 1 B i 2 B

Akcja „Zima z książką” w klasie 1b i 2 B ❄️❄️