Gry i zabawy dydaktyczne

Uczestnicy zajęć dodatkowych "Ucz się i baw razem z nami - gry i zabawy dydaktyczne" mieli dziś okazję ćwiczyć poznane dotychczas umiejętności z wykorzystaniem magicznego dywanu. Doskonalili oni umiejętność rozpoznawania kierunków geograficznych, a także dodawania i odejmowania w zakresie 30. ????

#labolatoriumprzyszłości #magicznydywan

2022-12-08 22:44:43        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Mikołajkowa wycieczka klasy I B i II B

7 grudnia wybraliśmy się do Łodzi do Teatru Lalek Arlekin na spektakl „Przygody Mikołajka”. Po przrzedstawieniu mieliśmy spotkanie z aktorami. Następnym etapem były warsztaty fotograficzne. Przygotowaliśmy także piękne bożonarodzeniowe kompozycje w szkle.????‍????❄️????‍????❄️

2022-12-08 06:07:16        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Z wizytą w Muzeum

Uczniowie Naszej Szkoły odwiedzili dzisiaj Regionalne Muzeum, uczestnicząc w warsztatach tworzenia ozdób choinkowych ???? ????????????. Wytworami wspólnej pracy uczniów były ozdoby z masy solnej oraz przepiękne, kolorowe aniołki ????, do zawieszenia na swoich drzewkach bożonarodzeniowych ????????????.
Każda z ozdób zyskała swoją niepowtarzalność dzięki kreatywności dzieci ????.
Zajęcia dostarczyły uczniom mnóstwo radości ????, używając przy tym swojej wyobraźni i pomysłowości.

Dziękujemy Muzeum za mile spędzony czas.

2022-12-07 14:31:16        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska i p. A. Prudło

Mikołajki w Naszej Szkole

Mikołajki w Naszej Szkole sprawiły dziś mnóstwo radości i uśmiechu wszystkim Uczniom, a także Nauczycielom. ????????‍????????⭐
Postać Mikołaja towarzyszyła podczas całego dzisiejszego dnia, a Mikołajów było naprawdę wieeeeelu. ???????? Chyba byliśmy grzeczni ????????????

Rada Rodziców PSP 7 w Radomsku "Szczęśliwa Siódemka" obdarowała całą szkołę pysznymi mandarynkami. ????????????
Samorząd Uczniowski częstował słodkimi upominkami, a Mikołaj ubdarował pięknymi prezentami. ???????? ????????
Uczniowie klas młodszych z okazji dzisiejszego święta wspaniale się bawili: ubierali choinki, wykonywali i ozdabiali pierniki, kodowali, świętowali i ucztowali. ????????????????‍????????

Radości było co niemiara. ???????????? Jak dobrze być grzecznym przez cały rok ????????????

2022-12-07 14:15:10        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka i p. K. Wolska

Zebrania z rodzicami

Przypominam, że w środę 7 grudnia br. odbędą się wywiadówki według harmonogramu:
- godzina 16.30 - klasy 1-3 oraz klasy 7-8
- godzina 17.30 - klasy 4-6

Radosław Bartnik

2022-12-04 19:13:52        dodał(a): mariola        Autor: p. R. Bartnik

Szlachetna Paczka

Jak co roku nasza szkoła włącza się w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. ????
W tym roku szkolnym wybraliśmy Panią Karolinę z gminy Kamieńsk. Bardzo prosimy wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie rzeczowe lub finansowe tej akcji. Czasu jest niewiele, bo Weekend Cudów przypada na 10-11 grudnia 2022 r. Puszka wystawiona będzie na portierni, a dary rzeczowe odbierać będą Panie Woźne.

Akcja trwa do 9. grudnia 2022 r.

Historia Pani Karoliny:

2022-12-04 19:13:52        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Jędrych

Mikołajkowe czapki w PSP7

Aby umilić Nam Dzień Świętego Mikołaja ????????????, zapraszamy całą Społeczność Szkolną, 6 grudnia, we wtorek, do włączenia się w akcję "Mikołajkowe czapki w PSP7". Załóżmy je i z uśmiechem przyjdźmy do szkoły, a na pewno w tym dniu "Święty" o Nas nie zapomni ????????.

Niech się zrobi Mikołajkowo ????????????‍????????.

2022-12-04 19:13:52        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Mikołajkowe Zajęcia

???????????? Mikołaj tuż tuż... ????????, w związku z tym, uczniowie wykonali kreatywne zadania związane z tym Świętem. Wycinali, numerowali i składali brodę. Na koniec, to co najważniejsze, z uśmiechem na twarzy pisali list ✉️ ???? do Świętego Mikołaja, ucząc się adresować kopertę ????.

Teraz to już tylko na Niego czekamy ????????????.

2022-12-04 18:51:35        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Konkurs na najciekawsze przebranie Andrzejkowe

????‍♀️????????????????‍♀️Miło Nam poinformować, że uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wyłonili najciekawsze stylizacje Andrzejkowe.

⭐ W kategorii klas 1-3

???? I miejsce Krzysztof Kułak, kl. 1b;

???? II miejsce Zuzanna Żuwalska, kl. 2c;

???? III miejsce Antonina Grunt, kl. 3c.

⭐ W kategorii klas 4-8

???? I miejsce Mikołaj Garbaciak, kl. 4b;

???? II miejsce Iga Kiejnich, kl. 6b,

???? III miejsce Alan Mielczarek, kl. 7b.

Serdecznie gratulujemy ???????????? zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczniom, a także nauczycielom ????, za piękne kreacje i naprawdę super zabawę ????????????.

2022-12-04 18:48:38        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Wyniki konkursu fotograficznego „Pokaż, jak czytasz swojemu misiowi”

Z okazji Dnia Pluszowego Misia biblioteka szkolna zorganizowała dla uczniów klas I - VI konkurs fotograficzny „Pokaż, jak czytasz swojemu misiowi”.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem- do biblioteki wpłynęły zdjęcia 32 uczniów, dlatego prace podzielono na dwie kategorie: klasy I- III oraz IV- VI.

Komisja konkursowa w składzie:
Pan Dyrektor- Radosław Bartnik
Panie bibliotekarki- Małgorzata Fimowicz- Bednarska, Małgorzata Szyda
nagrodziła najbardziej oryginalne zdjęcia:

2022-12-01 19:10:38        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Szyda