Zwycięzcy z PSP 7

Młodzi koszykarze z naszej szkoły podstawowej po raz drugi z rzędu  okazali się najlepsi w swojej kategorii wiekowej w zawodach miejskich, powiatowych i rejonowych. Zwycięstwo jest tym cenniejsze, iż odniesione zostało bez ani jednej porażki. Do rozegrania pozostały nam już tylko finały szczebla wojewódzkiego, które odbędą się 15 kwietnia w Sieradzu.

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Depta, Bartłomiej Młynarczyk, Piotr Młynarczyk, Kacper Załęski, Patryk Przytuła, Olaf Staszewski, Jakub Kowalski, Mikołaj Trzeciak, Hubert Jędrzejczyk, Bartłomiej Piotrowski, Łukasza Ślęzak,  Bartłomiej Kluczny.

GRATULUJEMY  I TRZYMAMY KCIUKI  :)

2015-03-22 21:35:20        dodał(a): mariola