Zwycięstwo w konkursie Ogólnopolskim

Uczennica naszej szkoły Lena Grzybowska zdobyła I Miejsce w XIV Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Maksymilianie. Organizatorami konkursu są Prowincja Matki Bożej Niepokalanej Zakonu Braci Mniejszych, Klasztor Ojców Franciszkanów z siedzibą w Siedlcach i Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

W kategorii plastycznej konkursu dla szkół podstawowych, w której Lena brała udział, uczniowie wykonywali prace na temat: „Wielki Tydzień brata Maksymiliana”, mówiący o Wielkim Tygodniu, który św. Maksymilian przeżywał w Rzymie w 1913 roku.

Konkurs odbywał się w dwóch etapach: szkolnym i ogólnopolskim, a 18 listopada organizatorzy ogłosili wyniki.

Gratulujemy Lenie ogromnego sukcesu i czekamy na kolejne prace utalentowanej uczennicy.

2019-11-27 23:04:27        dodał(a): mariola        Autor: p. I. Traczyk