Zbiórka makulatury, puszek i butelek Pet

Podsumowaliśmy kolejną zbiórkę makulatury, puszek i butelek PET. W roku szkolnym 2013/2014 zebraliśmy ok. 26 ton surowców wtórnych. Dzięki współpracy z firmą „VIZIBLE” otrzymaliśmy 5200 zł,  za które zakupiliśmy sprzęt multimedialny (rzutniki, komputer), który pozwoli uatrakcyjniać nasze lekcje.

Zbiórka w/w surowców nadal trwa!!! Przypominamy 1 kg makulatury – 1 pkt, 1 kg puszek aluminiowych – 8 pkt, 1 kg butelek PET – 3 pkt.
Punkty zbierane przez uczniów w poprzednim roku szkolnym będą sumowane z punktami zbieranymi w bieżącym roku. Uczniowie zbierają punkty i wymieniają je na nagrody z katalogu dostarczonego prze firmę „VIZIBLE”, są to m.in. plecaki, koszulki, piłki, nośniki pamięci, mp3.
Dziękujemy za zaangażowanie w akcję uczniom ZSG7, ich rodzicom, firmom  i osobom prywatnym, które przekazały nam makulaturę.

ZBIÓRKA CIĄGLE TRWA!! OSOBY I FIRMY, KTÓRE CHCIAŁYBY WESPRZEĆ NASZĄ AKCJĘ PROSIMY O KONTAKT Z SEKRETARIATEM SZKOŁY!!

tel . 44 6854434

2014-08-26 11:46:16        dodał(a): mariola