Zapusty

17 lutego już po raz dziewiąty ulicami Radomska przeszedł barwy korowód zapustników. Zapusty to cykliczna impreza organizowana przez naszą szkołę, do której włączają się radomszczańskie szkoły, MDK oraz grupa młodych aktorów Rekwizytornia Teatr. Imprezie towarzyszyły w tym roku barwne stroje, przyśpiewki, występy, konkursy oraz degustacja wypieków przygotowanych przez radomszczańskich cukierników. Grupę najmłodszych przebierańców stanowili uczniowie klasy IIIA i IIIB z wychowawczyniami P.Mariolą Wiśniewską i P.Iwoną Kokoszczyk.

2015-03-15 22:00:25        dodał(a): mariola