Zaloguj się do zdrowia

W ramach rekrutacji do XXI Sesji Sejmu Dzieci i MłodzieżyJulia Blada i Małgorzata Malingiewicz zorganizowały 29 marca w Miejskim Domu Kultury w Radomsku wydarzenie, jako zadanie rekrutacyjne, ph. „Zaloguj się do zdrowia”.

Głównym celem wydarzenia było przeprowadzenie wywiadu z mieszkańcami Radomska na temat tego, jak oni rozumieją definicję zdrowia oraz zorganizowanie konkursu plastycznego na logo drużyny UKS Mechanik Radomsko. W trakcie projektu obecni byli: wiceprezydent miasta Wioletta Pal, Zastępca Dyrektora ds. Usług i Świadczeń Rodzinnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku mgr Małgorzata Rzeźniczak, zawodnicy UKS Mechanik Radomsko, przedstawiciele Uniwersytetu III Wieku „Wiem więcej” oraz radomszczańska młodzież, reprezentująca Publiczne Gimnazjum nr 3, Publiczne Gimnazjum nr 2, Publiczne Gimnazjum nr 1, II Liceum Ogólnokształcące w Radomsku.
Jako sprawozdanie z całego projektu powstanie film, podczas nagrywania jego pierwszej części dziewczyny wykonały wiele zdjęć, które został również zostały zaprezentowane w minioną niedzielę.

Wyniki konkursu plastycznego:
I miejsce – Kinga Pietras
II miejsce – Jakub Kowalczyk
III miejsce – Karolina Derwisz

Nagrodzeni otrzymali zdjęcia drużyny UKS Mechanik Radomsko, dyplomy, słodkości, dodatkowo zwycięska praca zostanie umieszczona jako zdjęcie w tle na portalu społecznościowym UKS Mechanik Radomsko.

2015-04-03 11:54:09        dodał(a): mariola