Zaloguj się do zdrowia

29 marca w godzinach 11.30-15.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku zostanie zorganizowany mini projekt przez kandydatki do XXI Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży, Julię Blada i Małgorzatę Malingiewicz.
We współpracy z UKS Mechanik Radomsko zostanie przeprowadzony konkurs na najlepsze logo klubu, następnie piłkarze UKS Mechanik Radomsko oraz piłkarki z klubu STAL Radomsko będą opowiadać o swoim sposobie na zdrowy styl życia.

Partnerzy projektu: Urząd Miasta Radomsko, Miejski Dom Kultury, Uniwersytet III Wieku “Wiem więcej”, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Radomszczańskie Świetlice Środowiskowe.

Organizatorki projektu serdecznie zapraszają Wszystkich mieszkańców miasta do aktywnego udziału i miłego spędzenia niedzielnego popołudnia.

2015-03-27 23:57:00        dodał(a): mariola