Zagraj z nami

W piątek, przy okazji zorganizowanego w naszej szkole festynu rodzinnego, można było także zobaczyć wystawę, obrazującą, jakimi zabawkami dawniej bawiły się dzieci, jak spędzały czas wolny. Dodatkowo, na sztalugach, zaprezentowane zostały zasady gier i zabaw z lat młodzieńczych naszych babć i dziadków (m.in.flinston, ziemniak, wojna, czyli państwa-miasta, kapsle, serso). Wszystko, w ramach projektu “Zgrane Radomsko. Młody obywatel na sportowo”. Fotografie zostały zaczerpnięte z zasobów Muzeum Regionalnego w Radomsku oraz Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.

Dodatkowo zorganizowaliśmy “rzut szczęścia”, w ramach którego udało nam się zebrać na potrzeby szkoły 300 zł! Brawo, Ania Stefaniak i Adrian Kołodziejczyk!

Zobacz galerię zdjęć.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Młody Obywatel, który jest wspólnym przedsięwzięciem Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Fundacji BGK.

2016-06-18 17:13:54        dodał(a): mariola