Z przyjacielską wizytą w II L.O. w Radomsku

Język francuski, wiedza o społeczeństwie, język angielski, biologia, fizyka, język polski - my już wiemy, jak prowadzone są takie zajęcia w II L.O. im. K.K.Baczyńskiego w Radomsku, mogliśmy uczestniczyć w lekcjach pokazowych, korzystając z zaproszenia Pani Anny Smendowskiej (lektor języka francuskiego w II L.O.).

Pięć godzin intensywnej i niezwykle interesującej pracy, możliwość spotkania i porozmawiania z nauczycielami, zobaczenia, jak funkcjonuje II L.O. od środka, czym żyje szkolny korytarz;)

Po zakończeniu zajęć mogliśmy spotkać się z absolwentami naszej szkoły, obecnie uczniami II L.O., którzy przybliżyli nam poszczególne profile, całą ścieżkę edukacyjną - czyli co można studiować po skończeniu danego profilu, ale także opowiedzieli o swoich odczuciach, kołach zainteresowań, w których biorą udział, przekonując, dlaczego warto wybrać właśnie II L.O.

To było bardzo ciekawe doświadczenie!

Za zaproszenie, serdeczne przyjęcie oraz barwne zajęcia ogromne podziękowania dla Pani Anny Smendowskiej :)

Zobacz galerię zdjęć.

2018-03-27 21:09:29        dodał(a): mariola