Wycieczka do Łodzi klasy II A i II C

Uczniowie klasy II A i II C wyjechali w dniu 17 października na wycieczkę do Łodzi, gdzie czekało na nich wiele niespodzianek.
W Planetarium obejrzeli seans edukacyjny ,,Kosmos dla Najmłodszych”. Dodatkowo wszyscy czynnie uczestniczyli  w projekcji odpowiadając na zadawane przez prowadzących pytania, a na końcu sami mogli pytać. Projekcja była bardzo ciekawa.

Po smacznym obiedzie uczniowie udali się do Manufaktury Czekolady. Tam każdy uczestnik warsztatów  stworzył własną niepowtarzalną tabliczkę czekolady, obejrzał prezentację całego procesu powstawania czekolady – od plantacji do tabliczki,

pokaz ręcznego temperowania czekolady, degustował czekoladę w różnych smakach. Spotkanie zakończyło się wręczeniem dyplomów.

2019-11-04 17:17:30        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Tasarz