Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Zapewne każdy z nas choć raz w życiu usłyszał znane, polskie przysłowie, głoszące: "dzieci i ryby głosu nie mają".
Jednak wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, wychodzimy mu na przekór!
Jak co roku, w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Dzięki jego funkcjonowaniu, uczniowie mogą mieć realny wpływ na wydarzenia odbywające się na terenie placówki oraz plany z nią związane, ucząc się tym samym odpowiedzialności i organizacji.
Młodzież jak zwykle okazała się być bardzo zmotywowana oraz zmobilizowana do działania, więc kandydatura była niejedna!
Wybór był ciężki, jednak zwycięzca może być tylko jeden.
Dnia 24 września 2019  r., zostały ogłoszone wyniki wyborów.
Na mocy głosów, przewodniczącą szkoły została uczennica klasy VIII a - Maja Piwońska.
Zostały wyłonione również dwie pary wiceprzewodniczących - Mateusz Bugdal (VIII a) i Kacper Fijałkowski (VIII a), oraz Kasia Waloszczyk (VIII a) i Aleksandra Malej (VIII b).
Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy owocnej pracy na nowych funkcjach!

2019-10-15 00:00:40        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska