Wizyta św. Mikołaja

Jak co roku, w grudniu, naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj. Odwiedził nas wraz z przepięknymi śnieżynkami i bałwanem. Wizyta ta przyniosła uczniom klas IV-VI wielką radość. Prawie wszyscy stworzyli odpowiednią atmosferę, mając na sobie czapki mikołajkowe. Mikołaj wraz z pomocnikami odwiedził wszystkie klasy IV-VI i miał ze sobą wielki worek pełen mandarynek, którymi obdarował wszystkie dzieci i nauczycieli. Oczywiście nie było tak łatwo, ponieważ każda klasa musiała zaśpiewać kolędę w j. angielskim m. innymi „I wish you a merry christmas” oraz „Jingle bells” oraz odgadnąć słówka związane ze świętami.
Następnie cała społeczność spotkała się wspólnie na korytarzu, gdzie każdy uczeń otrzymał jeszcze jeden prezent od św. Mikołaja – karnet na niepytanie do wykorzystania w odpowiednim terminie. Karnety te były zawieszone na gałązkach przypominających rózgę J. Na koniec reprezentanci klas otrzymali zadanie, aby ułożyć puzzle o tematyce świątecznej.
Całą imprezę przygotowały opiekunki Samorządu Uczniowskiego IV-VI.

2015-12-07 23:13:09        dodał(a): mariola