Wizyta młodzieży z Kiryat Bialik

17 marca 2014 roku naszą szkołę po raz kolejny odwiedzili goście z izraelskiego miasta Kiryat Bialik. Ponad czterdziestoosobowa grupa młodzieży, wspólnie z uczniami naszej szkoły, uczestniczyła w zajęciach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Młodzież miała możliwość własnoręcznie przygotować biżuterię z filcu, zatańczyć poloneza oraz nauczyć się polskich słów i zwrotów. Uczniowie postawieni zostali również przed zadaniem stworzenia symbolu przyjaźni polsko – izraelskiej, co zaowocowało świetnymi pracami plastycznymi i wspaniałymi opisami słownymi. Uczniowie podczas wszystkich zajęć mieli okazję na wymianę informacji dotyczących obu krajów oraz na nawiązanie znajomości ze swymi zagranicznymi gośćmi. Wizyta zakończyła się wspólnym wypuszczeniem balonów z małymi flagami obu krajów i obietnicą ponownego spotkania.

2014-03-20 19:05:15        dodał(a): mariola