TURNIEJOWE ZMAGANIA KLAS VI- VIII

We wtorek 17.11.2020r. odbył się na platformie teams międzyklasowy turniej poświęcony odkrywcom szczepionek – Rudolfowi Weiglowi, Hilaremu Koprowskiemu i Ludwikowi Hirszfeldowi. Wzięły w nim udział 3- osobowe zespoły z klas VI- VIII. W I części uczestnicy zmagali się z pytaniami konkursowymi, do finału zakwalifikowały się 3 zespoły, które walczyły o miejsca na podium. Uczniowie musieli rozwiązać krzyżówkę, poprawić tekst, zawierający błędy, ułożyć rymowankę oraz rozpoznać postacie i przedmioty znajdujące się na fotografiach.

Do ostatecznej klasyfikacji zostały wliczone również punkty za prezentacje multimedialne wykonane przez klasy.
Wyniki rywalizacji:
I miejsce- klasa VIc – 44 punkty
II miejsce – klasa VIIIc – 34 punkty
III miejsce - klasa VIIIb – 33 punkty
Klasy, które zajęły w turnieju I, II i III miejsce, otrzymają w nagrodę torty (każdy o wartości 150 zł) a każdy uczestnik kubek z logo projektu i słodycze. Przedsięwzięcie odbyło się w ramach projektu pn. „Zaszczepmy się wiedzą o polskich odkrywcach szczepionek” realizowanego przez PSP7 w I edycji ogólnopolskiego programu „Dzieci Kapitana Nemo” pod Patronatem Prezydenta Miasta Radomska – p. Jarosława Ferenca. Zadania konkursowe przygotował p. Zbigniew Solarik, prezentacje sprawdziła p. Agnieszka Jędrzejczyk, p. Mariola Pokropska pomogła w przeprowadzeniu konkursu na platformie teams. Gratulujemy zwycięzcom!

„Dofinansowano ze środków Fundacji BGK w programie Dzieci Kapitana Nemo”

2020-11-18 16:56:18        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Gniłka