Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora PSP 7

W dniu 11.12.2018 w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora PSP 7 Radosława Bartnika w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Grały 4 zespoły: PSP 1, PSP 9, PSP 7 (starsze), PSP 7 (młodsze). W turnieju padły nastepująe wyniki:
1.PSP 1 - PSP 9 -                               0:2
2.PSP 7 (młodsze) - PSP 7 (starsze) -  2:0
3.PSP 7 (młodsze) - PSP 9 -                2:1
4.PSP 1 - PSP 7 (starsze) -                  0:2
5.PSP 7 (młodsze) - PSP 1 -                2:0
6.PSP 7 (starsze) - PSP 9 -                  0:2
Podczas zakończenia turnieju siatkarki otrzymały p.Dyrektora puchary za I, II, III oraz IV miejsce, po jednym złotym medalu dla najlepszej zawodniczki w poszczególnym zespole oraz słodycze. Najlepszym zespołem okazał się zespół PSP 7 (młodsze), który po tie-break'u wygrał mecz z PSP 9. Miejsce III zajęło PSP 7 (starsze) oraz miejsce IV PSP 1. W zwycięskim zespole grały:
Aleksandra Klekot, Julia Sojczyńska, Natalia Lis, Katarzyna Waloszczyk, Agata Stępień, Agata Smędzik, Natalia Piotrowska, Alicja Mossur, Daria Wąsowicz, Magdalena Gancarczyk.

Za przygotowanie turnieju międzyszkolnego odpowiedzialni byli nauczyciele wychowania fizycznego z PSP 7.

2018-12-12 21:38:45        dodał(a): mariola        Autor: p. S. Kruszewski