Turniej Minisiatkówki

2 czerwca odbył się w naszej szkole Turniej Minisiatkówki - dwójek siatkarskich. Wzięło w nim udział 12 dwuosobowych zespołów, dziewczynek, uczennic klas III i IV. Turniej organizował UMLKS Radomsko i PSP nr7. Rywalizacja odbywała się w trzech grupach po 4 drużyny w każdej. Zwycięzcy grup - Kasia Mazur i Ola Klekot, Roksana Kancerek i Marta Urbaniak oraz Magda Gancarczyk i Ala Laskowska grały ze sobą w finale. Walczyły ostro, każda para miała jedno zwycięstwo i jedną porażkę, o kolejności na podium decydowały małe punkty. I miejsce zajęła para Gancarczyk, Laskowska, II miejsce Mazur, Klekot a III Kancerek, Urbaniak.

2015-06-03 00:00:20        dodał(a): mariola