Turniej eliminacyjny Kinder+Sport

W Tomaszowie Mazowieckim odbył się drugi już Turniej eliminacyjny Kinder+Sport. Drużyna UMLKS w składzie - Julia Sojczyńska, Aleksandra Wieczorek, Aleksandra Klekot wygrała swoją grupę eliminacyjną, w czterech meczach tracąc tylko jednego seta. Opiekunem drużyny jest Sławomir Kruszewski.

W Tomaszowie Mazowieckim odbył się drugi już Turniej eliminacyjny Kinder+Sport. Drużyna UMLKS w składzie - Julia Sojczyńska, Aleksandra Wieczorek, Aleksandra Klekot wygrała swoją grupę eliminacyjną, w czterech meczach tracąc tylko jednego seta. Opiekunem drużyny jest Sławomir Kruszewski. Drużyna UMLKS/PSP7 - Kasia Mazur, Natalia Piotrowska, Kasia Waloszczyk i Roksana Kancerek zajęły  3 miejsce, opiekunem jest Zbigniew Solarik. Oba zespoły awansowały do kolejnego Turnieju (półfinał wojewódzki), który rozegrany zostanie 23 kwietnia w Tuszynie.

2016-03-30 21:58:29        dodał(a): mariola