Turniej

W sobotę 21 marca uczennice V klas, które reprezentują barwy klubu UMLKS Radomsko wzięły udział w ogólnopolskim turnieju "trójek siatkarskich" w Grodzisku Mazowieckim. W turnieju brało udział 25 klubów, z najlepszych siatkarskich ośrodków szkoleniowych: Legionovia (zwycięzca turnieju), warszawskie Metro, Atena, Plas, Dargfil Tomaszów Mazowiecki, Sparta Grodzisk czy MUKS Rawa Mazowiecka. Nasze dziewczyny, debiutujące w imprezie tej rangi, zaliczyły udany występ wygrywając trzy z ośmiu meczy.

2015-03-22 18:06:51        dodał(a): mariola