Tolerancja w relacjach

"W piątek uczniowie klas IIIB, IA, ID gimnazjum uczestniczyli w szkolnych warsztatach ph. "Tolerancja w relacjach". Zajęcia prowadziła Pani Ilona Górka z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Radomsku. W trakcie warsztatów uczniowie zapoznali się z zagadnieniami dotyczącymi dyskryminacji/antydyskryminacji, właściwych postaw wobec osób o odmiennych poglądach, różnych kulturach, sposobie życia, szczególnie w młodym wieku. Młodzież tworzyła krótkie scenki tematyczne, jak również wypełniała ankiety, w których dużo uwagi poświęcono przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu."

2015-11-02 20:14:02        dodał(a): mariola