Szyjemy lalki dla UNICEFu

Szyjemy lalki dla UNICEFu w ramach akcji Wszystkie Kolory Świata!

Szyjemy lalki dla UNICEFu w ramach akcji Wszystkie Kolory Świata!
Projekt Wszystkie Kolory Świata jest odpowiedzią na niezwykle poważny problem rozwoju epidemii chorób rozwijających się w Sudanie Południowym. Chcemy uświadomić dzieciom i młodzieży, że pomaganie może być przyjemne i wiązać się z pozytywnymi emocjami,a ponadto, że dzięki ich zaangażowaniu można uratować życie dziecka. Projekt wspiera Ambasador Dobrej Woli UNICEF Majka Jeżowska.
Tegoroczna odsłona projektu jest jego trzecią edycją. Poprzednie dwie edycje kampanii cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony szkół i przedszkoli. Dotychczas w akcji uczestniczyło ponad 1700 placówek z Polski. Dzięki zaangażowaniu całych społeczności lokalnych udało się pozyskać ponad 1,1 miliona złotych na ratowanie życia dzieci w Sierra Leone i Czadzie. Zebrane fundusze umożliwiły zaszczepienie setek tysięcy dzieci.
Wszystkie wykonane przez nas lalki możecie adoptowaćza symboliczne 10 zł :).
Wierzymy, że dzięki Państwa zaangażowaniu uda się w tym roku pomóc tysiącom cierpiących dzieci w Sudanie Południowym.

2015-01-19 20:24:51        dodał(a): mariola