Szkolny Konkurs Biblioteczny

W dn. 16.01.2015 r. w ramach Dni Patrona w PSP 7 przeprowadzony był przez p. Małgorzatę Fimowicz- Bednarską - Szkolny Konkurs Biblioteczny z wiedzy na temat życia i działalności Romualda Traugutta i dziejów Powstania Styczniowego. Składał się on z testu, na który pisemnie odpowiadali uczniowie z kl. IV-V.

W dn. 16.01.2015 r. w ramach Dni Patrona w PSP 7 przeprowadzony był przez p. Małgorzatę Fimowicz- Bednarską - Szkolny Konkurs Biblioteczny z wiedzy na temat życia i działalności Romualda Traugutta i dziejów Powstania Styczniowego. Składał się on z testu, na który pisemnie odpowiadali uczniowie z kl. IV-VI.

W Szkolnym Konkursie Bibliotecznym uczestniczyli uczniowie z kl. V a, V b, V c, VI b, VI c.

Wyniki konkursu:
I miejsce - Maria Łuszczyn kl. VI c
II miejsce -  Hubert Rosik kl. VI b
III miejsce – Mateusz Wędzonka kl. VI b

Szkolny Konkurs Biblioteczny z wiedzy o patronie zrealizowany był w ramach programu wychowawczego „ Romuald Traugutt- patronem naszej szkoły”.
Dwoje uczniów, którzy napisali najlepsze prace (Maria Łuszczyn i Hubert Rosik) będą reprezentować PSP nr 7 na Międzyszkolnym Turnieju pt. „Romuald Traugutt i Powstanie Styczniowe”.

2015-01-30 07:09:32        dodał(a): mariola