Szkolne prawybory “Wybory parlamentarne 2015″

W poniedziałek, w naszej szkole, komisja wyborcza w składzie: Dominika Smyła, Aleksandra Borowiecka, Martyna Węgrzyńska, Karolina Derwisz, przeprowadziła prawybory. Co cieszy najbardziej, frekwencja wyniosła aż 87 %. Oficjalne wyniki zostaną opublikowane po zakończeniu ciszy wyborczej 25 października.

Zobacz galerię zdjęć.

Prawybory, to kolejne działanie w ramach ogólnopolskiego programu “Młodzi głosują 2015 - wybory parlamentarne”.

2015-10-19 21:44:28        dodał(a): mariola