Szkolne Obchody Dnia Chłopaka

Dzień Chłopaka, to nowe, nieoficjalne święto obchodzone w Polsce 30 września, głównie wśród młodzieży szkolnej. Jest to chłopięcy, odpowiednik Dnia Kobiet. W dniu tym dziewczęta składają chłopcom życzenia i wręczają drobne upominki, aby wyrazić swoją sympatię.

Dziś uczniowie kl. VI a, VI b oraz V c przygotowali  krótkie przedstawienie dla Wszystkich Naszych Chłopców. Mieliśmy okazję obejrzeć telewizję śniadaniową pt.: „Mleko czy kakao”, podczas, której zaprezentowano życzenia oraz kilka rad dla męskiej części uczniów. Był też układ taneczny, pokaz mody, mecz piłki nożnej, przepis tylko dla mężczyzn oraz znana, jak się okazało, wszystkim piosenka „Zupa pomidorowa”, podczas której cała publiczność wspaniale się bawiła.
Przedstawienie przygotował Samorząd Uczniowski IV-VI (p. Mariola Pokropska, p. Iwona Kruszewska, p. Bożena Wawrzyńczak) oraz p. Ewa Kaczka, p. Łukasz Cichuta, p. Iga Borowiecka-Grzywacz oraz p. Kamila Madalińska.

Kilka dni wcześniej Samorząd Uczniowski IV-VI  przeprowadził  plebiscyt na najsympatyczniejszego Chłopaka-Nauczyciela. Oficjalne wyniki zostały ogłoszone podczas dzisiejszego przedstawienia.
Najwięcej głosów otrzymali p. Jacek Jasnos, p. Arkadiusz Grzesiczak, p. Sławomir Kruszewski oraz p. Piotr Żak.

2015-10-01 22:57:22        dodał(a): mariola