Szkoła do hymnu

11 listopada jest jednym z najważniejszych świąt dla nas, Polaków.
Każdy obywatel doskonale wie, że data ta wiąże się z przełomowym momentem historii naszego kraju - długo wyczekiwanym, wywalczonym odwagą i determinacją naszych przodków, odzyskaniem niepodległości. W naszej szkole dbamy o szerzenie patriotyzmu, oraz zainteresowania historią naszego państwa wśród młodzieży, o czym świadczą m.in. wielkie osiągnięcia uczniów naszej szkoły w tej właśnie dziedzinie, jak i również ich duże zainteresowanie działalnością harcerską.
8 listopada 2019r., nasza szkoła już po raz drugi uczestniczyła w akcji "Szkoła do hymnu".
Wszyscy uczniowie w strojach galowych, o godzinie 11:11 udali się do hali gimnastycznej, w celu wspólnego odśpiewania "Mazurka Dąbrowskiego".
Atmosferę towarzyszącą temu wyjątkowemu spotkaniu, zdecydowanie możemy określić jako magiczną.
W tym miejscu możemy zadeklarować, że nasze działania mające na celu rozpowszechnianie miłości do ojczyzny wśród najmłodszych nie kończą się, a będzie ich więcej!

2019-11-16 16:14:07        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska