Światowy Dzień Wody

22 marca obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Wody. W gimnazjum i szkole podstawowej została zorganizowana akcja plakatowa pod hasłem: „Woda źródłem życia”. Uczniowie klas IV – VI uczestniczyli w spotkaniu z pracownikami PGK w Radomsku. Nasi goście przygotowali prelekcję połączoną z prezentacją multimedialną n.t. „Woda – źródło życia” oraz pokaz doświadczeń związanych  z właściwościami wody.

Nasi uczniowie zostali obdarowani ulotkami zawierającymi m. in. praktyczne wskazówki o tym, jak oszczędzać wodę,  a także drobnymi upominkami.

2016-03-22 20:35:11        dodał(a): mariola