Super Chłopak 2014/2015

W czwartek  25 września, w naszej szkole zorganizowano dla klas IV-VI imprezę z okazji Dnia Chłopaka. Każda klasa wyłoniła kandydata na Super Chłopaka. Chłopcy mieli do wykonania kilka zadań m.in.:  przyszywanie guzików, prezentacja w stroju kobiecym na wybiegu czy musieli wykazać się znajomością piłkarzy i klubów piłkarskich. Wszyscy zdobywali punkty za poszczególne konkurencje.

W czwartek  25 września, w naszej szkole zorganizowano dla klas IV-VI imprezę z okazji Dnia Chłopaka. Każda klasa wyłoniła kandydata na Super Chłopaka. Chłopcy mieli do wykonania kilka zadań m.in.:  przyszywanie guzików, prezentacja w stroju kobiecym na wybiegu czy musieli wykazać się znajomością piłkarzy i klubów piłkarskich. Wszyscy zdobywali punkty za poszczególne konkurencje. Klasy oczywiście dopingowały swoim kandydatom. Śmiechu było co nie miara, szczególnie podczas prezentacji w stroju kobiecym. Wszyscy byli wspaniali, ale tylko jeden mógł zostać numer 1. Ostatecznie najwięcej punktów i tytuł Super Chłopaka 2014 zdobył uczeń klasy VI a Bartłomiej Młynarczyk.

2014-09-26 23:09:06        dodał(a): mariola