SUKCESY NASZEJ SZKOŁY W PIŁCE RĘCZNEJ

W dniu 22 października chłopcy z naszej szkoły brali udział w mistrzostwach miasta szkół podstawowych w piłce ręcznej roczników 2003-2005. Chłopcy pewnie wygrali mecze grupowe i po zaciętym , zwycięskim meczu finałowym z PSP 2 zostali mistrzami miasta. Dzień później do rywalizacji w mieście przystąpiły dziewczęta z tych samych roczników, które także wygrały wszystkie mecze, pewnie sięgając po mistrzostwo miasta w piłce ręcznej.

5 Listopada w hali powiatowej odbyły się mistrzostwa powiatu chłopców w których nasi uczniowie pewnie wygrali swoje mecze grupowe. W finale, po bardzo nerwowym meczu przegrali 1:3 z Kodrębem  i zajęli drugie miejsce. Dwa dni później odbyły się mistrzostwa powiatu dziewcząt, które pewnie wygrały swoją grupę i w finale rozbiły Radziechowice 6:1, zdobywając tytuł mistrzyń powiatu. Dziewczęta awansowały do półfinałów wojewódzkich, które odbędą się 13 listopada w Piotrkowie Trybunalskim.. Gratulacje dla obu drużyn!!!

Skład drużyny chłopców:

Hubert Jędrzejczyk, Damian Broś, Patryk Przytuła, Bartosz Chudek, Igor Olejarczyk, Antoni Wróblewski, Mateusz Szczegodziński, Kacper Sadawa, Filip Milc, Piotr Młynarczyk, Dawid Marczyk, Łukasz Kucharski, Artur Pokora, Ernest Piekarz, Kacper Zbroja, Kacper Migalski.

Skład drużyny dziewcząt:

Martyna Chojnacka, Karolina Hemerling, Oliwia Jankowska, Zuzanna Konopka, Olga Kurzelewska, Alicja Machura, Kinga Mruklik, Sara Anzorge, Natalia Musioł, Zuzanna Szymczak, Martyna Szablewska, Wiktoria Zybura i Aleksandra Wieczorek. Opiekun drużyn  Jacek Jasnos.

2018-11-09 16:13:46        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Jasnos