Sukces naszych szachistów

Podczas Mistrzostw Powiatu Radomszczańskiego w szachach drużyna z Publicznego Gimnazjum nr 3 w składzie: Mateusz Chudek, Michał Witczak, Wiktor Buliński oraz Kasia Nalepa zajęła I miejsce. Natomiast drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w składzie: Bartosz Chudek, Igor Olejarczyk, Maks Rudaś oraz Natalia Kucharska zajęła II miejsce.

Oba zespoły będą reprezentowały Radomsko i Powiat Radomszczański w półfinałach mistrzostw województwa w Piotrkowie Trybunalskim.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

2015-12-09 18:27:10        dodał(a): mariola